dr Waldemar Jerzmński

Laryngolog

Miły pan. Trochę się czasem za bardzo rozgada nie na temat, ale to nic.

Miły pan. Trochę się czasem za bardzo rozgada nie na temat, ale to nic.

Pacjenci na akord,dużo ludzi było i podobno zawsze tak jest,rzeczywiscie duchota w poczekalni,nic konkretnego się nie dowiedziałem,dostałem leki,mam przyjsc jeszcze raz

byłam wczoraj i jestem pod wrażeniem.rozumiem że niemiłe opinie pochodzą od KONKURENCJI ,której pan doktor i tak nie musi się obawiać.poza kompetencją ma jeszcze to,czego w dzisiejszych czasach brakuje lekarzom - nie wyrywa kasy od pacjenta.w poczekalni przy mnie 2 osoby przyznały ,że nie bierze od nich pieniędzy /staruszek i pani z osieroconym wnukiem/.jeśli komuś przeszkadza poczekalnia pełna starszych pań[?] to proponuję wizytę w stolicy,tam napewno będzie lepiej.rozumiem,że konkurencja cierpi na brak pacjentów,ale niech nie działają takimi chamskimi metodami,bo to jest zwykłe oszczerstwo.doktora będę polecać wszystkim znajomym.

Pan doktor może i jest kompetentny,ale byłam u niego z córką(5 lat) i więcej nie pójdę!Dziecko ma korki w uszach-chciał usunąć je narzędziem,którego ja jako osoba dorosła nie dała bym sobie włożyć do ucha,dziecko się wystraszyło i zaczęło płakać a pan doktor krzyczeć na nas,powiedział,że czeka nas tylko ostry dyżur...Poszłyśmy do innego laryngologa-pani doktor zrobiła płukanie ucha,co było bardziej komfortowe niż szpikulec w uchu..Poza tym czekaliśmy ok.3 godz. w dusznej poczekalni pełnej starszych pań...dziękuje nie skorzystam więcej!

Odradzam tego lekarza nie zna się na LARYNGOLOGII URAZOWEJ...jedynie co potrafi to wypisac babcią receptę i zgarnąc za to kasę;) wyposażenie to komputer,długopis i portfel;)

wyposażenie to komputer,długopis i portfel;)

Zdecydowanie poleciłabym tego specjalistę. Wzbudził we mnie zaufani i kompetentnie podszedł do mojego problemu.

Szczerze polecam na własnym przykładzie...Naprawde jeden z lepszych lekarzy i juz nie jednej osobie poleciłem..

Bardzo kompetentny lekarz, wie co robi. Polecam

Bardzo kompetentny lekarz, wie co robi. Polecam

bardzo dobry lekarz, leczy sie u niego cała moja rodzina

bardzo dobry lekarz, leczy sie u niego cała moja rodzina

Czy mógłby mi ktoś podać kontakt do doktora Jerzmańskiego? Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego lekarza i chciałabym umówić się na wizytę a nigdzie niestety nie mogę znaleźć kontaktu :(