Waldemar Nazimek

2,1
2,2
2,1
2,2

Przepraszam za słownictwo ale nic innego nie przychodzi mi do głowy ten tzw lekarz to gbur i konował,takim powinno zabronić się wykonywania zawodu.

beznadziejny facet , za kase zrobi wrystko

beznadziejny facet , za kase zrobi wrystko

nie polecam nikomu!!! jak ktoś ma jakieś pytania to może usłyszeć "zapłać drugie 70zł to pogadamy bo twój czas ise skończył". albo kupujesz soczewki u niego albo wcale. nie kupujesz = nie dostaniesz recepty. bo "takie coś jak recepta na soczewki nie istnieje" nie ma tak, że "tu sobie pooglądasz, tam pooglądasz i wybierzesz najlepsze". a na koniec "do widzenia, proszę stąd wyjść i znaleźć sobie innego lekarza". a cała przyjemność zrównania z ziemią kosztuje jedyne 70zł. polecam wszystkim masochistom!