dr n. med. Waldemar Weiss

2,9
2,5

6 miesięcy temu dr. zrobił mi artroskopie i rekonstrukcje przedniego wiązadła , po tym czasie , bóle nie przestały mi dolegać więc poszedłem na USG prywatnie zapłaciłem 200 u innego lekarza i powiedział mi że kolano wygląda jak u 65 letniego robotnika brukarskiego (ja mam 25 lat)teraz mam zerwany przedni krzyżowy , stan zapalny więzadła rzepki (ropienie)dolnej części, oraz uszkodzenie chrząstki na kłykciu przysrodkowym,piszczelowym i udowym IV' i co ja mam zrobic jechaći dalej liczyć na renomę tego lekarza czy poprostu gdzies jechać do prawdziwego specjalisty w tej dziedzinie ? ktos ma jakis pomysł ,, prosze o odp.

Zdecydowanie nie polecam wizyty, u tego lekarza. Dwa lata temu miałam operację na koślawe paluchy - lekarz zoperował mi dwie nogi za jednym pociągnięciem - nie uprzedzając o powikłaniach, które sie pojawiły w postaci niezrastania się kości (zbyt duże obciążenie dla organizmu). Poza tym lekarz twierdził, że wrócę do zdrowia po upływie miesiąca, niestety powrót trwał cztery miesiące. A teraz po dwóch latach mam znów koślawe paluchy. Szkoda cierpienia i czasu.

za 3do 5 minut 150zł ? gdyby jeszcze się faktycznie zainteresował przypadłością, ale to wyglądało na machnięcie ręką i kierowanie czy potrzeba czy nie na zabieg-najlepiej płatny u niego.Nie ma czasu dla pacjenta bo kolejne pieniądze czekają za drzwiami. w dodatku opryskliwy i gburowaty.zamiast pacjenta widzi frajera z pieniędzmi

Pan doktor jako jedyny skierowal mnie na artroskopie , kazdy inny tylko na rehabilitacje .

Okolo 10 lat temu zniszczyl mi kolano. Nie mialem pieniedzy, zeby mu zaplacic, chociaz bylem w szpitalu i mialem byc operowany za darmo ale kazdy wie, ze za darmo w PL boli gardlo. Bylem u niego na wizycie, wiec skierowal mnie do szpitala na swoj oddzial. Gdy mialem miec w wymieniony dzien operacje, poszedlem do niego i powiedzialem, ze nie mam pieniedzy w tej chwili, zeby mu zaplacic ale mu zaplace po zabiegu. Kazdy niestety w PL placi. A ja przechodzilem wowczas klopoty finansowe. Byl bardzo niemily ale powiedzial, ze bede mial artroskopie jeszcze tego dnia ale pozniej. Dopiero sie doczekalem zabiegu na koniec jego zmiany kiedy juz szedl do domu. Powiedzial mi, ze bedzie mi robil zabieg jego asysytent. Powiedzialem, ze specjalnie przyszedlem tu do szpitala tylko ze wzgledu na niego, bo slyszalem o nim dobra opinie od mojego znajomego. Byl strasznie zly ale jednak udalo mi sie go przekonac a wlasciwie uprosic, zeby to on zrobil mi zabieg. Co ja przeszedlem po tej operacji to tylko Bog wie. Zostawil mi pooperacyjny drenaz, prawie 2xwiekszy niz powinien, ktory uwieral mi w kolanie i strasznie cial. Cala noc wylem z bolu. Nawet piepegniarka, kiedy wyjmowala mi drenaz, dziwila sie, ze taki dlugi zostawil. Splynela cala miska krwi i szumowin. Kolano bylo zupelnie nie wyczyszczone, przez co noga mi puchla po operacji i musialem do niego chodzic na sciaganie wody z kolana. Powiedzialem mu wtedy o tym drenazu, tylko sie zasmial pod nosem i powiedzial, ze on nie musial mi tego zabiegu robic. Nie bede mowil o innych jego slowach. Po 2 latach bolu musialem zrobic 2 operacja i wtedy dowiedzialem sie ze za duzo lekotki zaostalo wyciete i w ogole kolano nie bylo wyczyszczone po operacji. Ten lekarz pozbawil mnie na cale zycie uprawiania sportu. Moze, gdybym mu zaplacil przed operacja zajalby sie nia jak powinien. To co o nim moge powiedziec dzisiaj to tylko to, ze jest to sadysta i ktos zachlanny na pieniadze. Zwykly cwaniak.

szczerze mówiąc poszlabym do każdego innego lekarza, i uslyszalabym to samo, placac 150zl za wizyte spodziewalam się po Panu specjaliście czegoś lepszego, pozdrawiam

10 minut wizyty, 150 zł, stwierdził, że nie wie co mi jest, zaproponował zabieg za 2400 zł, podziękowalem, nic wiecej, kpina!

Uprzejmy,życzliwy bardzo dobry w swoim fachu.

Uprzejmy,życzliwy bardzo dobry w swoim fachu.

wizyta szybka, byle jaka, mało mowy o chorobie. Doktor twierdzi, ze zna sie na kręgosłupach, niestety w moich oczach nie sprawdził się. Moze jest dobry od kolan, nóg, ale nie od kregosłupa. Jesli nie jest się fachowcem w tej dziedzinie to powinien powiedziec, a nie 3 min i do widzenia i kasa wpada do kieszeni. Nie polecam.

Bardzo wybitny specjalista, bardzo gorąco go polecam!!!Pan doktor przyjmuje tylko prywatnie w Bydgoszczy