mgr Weronika Iwanek

Logopeda, Neurologopeda

Bardzo serdecznie polecam wszystkim terapię u Pani Weroniki, jest to jak na razie pierwsza terapeutka, która zdołała pomóc mojemu dziecku. Uprzejma, kompetentna i z profesjonalnym podejściem, polecam!!! Lucyna

Pani Weronika Iwanek jest kompetentnym logopedą. Jest bardzo mila i uprzejma, wzbudza zaufanie. Podejście do pacjenta ma indywidualne jak rowniez poświęca pacjentowi odpowiednio duzo czasu. Polecam wszystkim serdecznie! ;-) Anna K.

Do Pani Weroniki trafiłam z polecenia znajomej. Jest to pierwszy logopeda z usług którego korzystam lecz wydaje się być bardzo kompetentną osobą w swojej specjalizacji. Co jednak najważniejsze podjęta terapia przynosi oczekiwane skutki. Poza tym jest osobą bardzo życzliwą co za tym idzie zajęcia spędzam w bardzo miłej atmosferze.

osoba wykonująca sumiennie swoją prace widać że panni Weronice zależy na tym żeby pacjenci robili postępy, zawsze dobrze przygotowana do zajęć,

kompenentna logopeżka, zajęcia z nią bardzo pomogły mojej 7 letniej córce.

kompenentna logopeżka, zajęcia z nią bardzo pomogły mojej 7 letniej córce.

Zdecydowanie polecam!!! Pani Magister ma świetny kontakt zarówno z dziećmi, jak i z pacjentami dorosłymi. Terapia jest prowadzona profesjonalnie i indywidualnie dostosowana do każego pacjenta. Naprawdę warto! Zadowolona Mama :)