dr Wiesław Czernikiewicz

Seksuolog

2,9
2,7

Jestem bardzo zadowolona z pomocy, którą udzielił mi Doktor Czernikiewicz. Po zgłoszeniu się na wizytę było kilka spotkań skoncentrowanych na zrozumieniu źródła problemu. Później uzyskałam info o możliwościach leczenia, wybrałam jedną z nich i raz w tyg umawiałam się z dr na wizyty, bardzo mi one pomogły, pomimo, że problem był bardzo intymny, a leczenie wymagało zaufania wobec lekarza. Mogę szczerze polecić wszystkim tego specjalistę, ponieważ moje kłopoty w tej sferze skończyły się.

Byłam pacjentką dr Czernikiewicza i mogę polecić Go z czystym sumieniem. Uważam, że ma bardzo dużą wiedzę i potrafi wykorzystać ją w praktyce. Podczas całej terapii miałam poczucie, że dobro pacjenta jest dla tego lekarza najważniejsze. Myślę, że Dr Czernikiewicz patrzy na problem każdego pacjenta bardzo indywidualnie. Dużą zaletą tej Poradni jest dostępność specjalistów z wielu dziedzin.

Jestem zadowolona z wizyty, kompleksowe leczenie, zostałam przebadana zarówno przez lekarza seksuologa ginekologa, psychologa seksuologa, jak i lekarza seksuologa - psychiatrę. Po wszystkich badaniach satysfakcjonująca informacja zwrotna i propozycja leczenia, z którego do dzisiaj korzystam.

Ten lekarz spowodował, że nigdy więcej nie podejmę leczenia u seksuologa. Spotkało mnie upokorzenie, naruszenie godności i intymności. Jego "metody badania" łamią podstawowe zasady etyczne i moralne. Po wizycie kac moralny i szok przez wiele dni...

Jego "metody badania" łamią podstawowe zasady etyczne i moralne.
Po wizycie kac moralny i szok przez wiele dni...

nigdy więcej! upokarzający doświadczenie.

nigdy więcej! upokarzający doświadczenie.

Gość prowadzi wykłady z seksuologii, jest biegłym sądowym i był chyba też konsultantem wojewódzkim z zakresu seksuologii. Więc wiedzę teoretyczną może i ma. Tymczasem w praktyce... brak słów. W ogóle nie słuchał, nie pytał. Po kilku wizytach w rozmowie okazało się, że w ogóle zapomniał z czym do niego przyszedłem, czym mnie zszokował. Poza głupimi komentarzami nie potrafił pomóc.