dr hab. n. med. Wiesław Dobroś

Laryngolog

Wspaniały lekarz. Zaangażowany w pomoc pacjentowi, wszystko dokładnie tłumaczy. Jego najmocniejszym atutem jest ogromna wiedza. POLECAM.

Nie rozumiem oburzenia płynącego z tych wszystkich opinii. Byłem kilka dni temu i u pana doktora i wszystko przebiegło szybko, sprawnie, a przede wszystkim skutecznie. Wyleczony? Wyleczony i to się dla mnie liczy, bo mogłem wrócić normalnie do pracy

Niedlugo bede miala ooperacje u tego doktora przegrody nosowej...i opinie mnie troche przerazaja....to fakt ze nie jest zbyt rozgadany i wydaje sie arogancki ale czy jest zlym specjalista?? Ciekawe....nie wiem teraz czy podejmie sie tej operacji...

Jestem totalnie zawiedziony. Mial to byc najlepszy laryngolog w Tarnowie a okazal sie najdrozszy i jeden z najgorszych. Absolutnie nie polecam!!

Uważam że Pan dr Dobroś jest wspaniałym lekarzem. Chodziłam do wielu laryngologow ale dopiero po leczeniu u p.doktora z mojej choroby jestem nareszcie wyleczona . Po wnikliwym leczeniu jestem zdrowa i odczuwam ogromną ulgę . Za fakt ten bardzo Panu dziekuje. Zenona F.

Zenona F.

Jest to lekarz do którego nie chętnie się idzie. Bardzo nie miły. Nie polecam tego lekarza

Nie rozumiem poprzednich komentarzy /może konkurencja/. Częste problemy z zapaleniem ucha i polipami zaprowadziły mnie do dra Dobrosia. Tylko on ustalił pełną diagnozę i podjął kompleksowe leczenie. Wiele osób odesłałem do niego i wszyscy byli zadowoleni! Polecam na 100 %

Nigdy nie podejmujecie się leczenia na odziale tarnowskiej otolaryngologii,mam bardzo złe doświadczenia, dr Dobroś nie potrafi zrobić prostego zabiegu poprawnie !!!! Czy ktoś może coś zrobić COŚ aby ta kadra opuściła ten oddział,nie leczą ale skazują pacjentów na paprawkowe zabiegi w innych szpitalach.Czy jest jakaś komisja, która weryfikuje wyniki tego oddziału?????

witam: Mialem podejrzenie o brodawczaka,solidny lekarz ,fachowo zostalo to usuniete.Moim zdaniem lekarz zna sie na swojej robocie.Polecam GO.

DIAGNOZA BYLA WYCIECIE POLIPOW I PROSTOWANIE PRZEGRODY NOSA ZA ODPOWIEDNIA STAWKE W SPOSOB BARDZO SZYBKI ZALATWIL MI OPERACJE PROBLEMY BYLY NADAL.pAN dOBROS ZNOWU ZAPROPONOWAL SZYBKIE LECZENIE ANTYBIOTYKAMI ALE JA ZREZYGNOWALEM JUZ Z JEGO METOD I PODEJSCIA. WSCIEKLY ZNALAZLEM SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE I TAM STWIERDZILI ZE PRZEGRODA NOSA JEST DALEJ KRZYWA I SA POOPERACYJNE ZROSTY-GENERALNIE SPIEPRZONA ROBOTA.DODATKOWO PROBLEMY Z ZATOKAMI. pROFESOR W KRAKOWIE SIE ZDZIWIL ,ZE DOBROS PODJOL SIE OPERACJI BEZ BADAN TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ -TOTALNY HAOS TARNOWSKI NIE DO UWIEZENIA CO SIE OKAZALO TO SPOTKALEM W SZPITALU KILKA OSOB Z ...

DIAGNOZA BYLA WYCIECIE POLIPOW I PROSTOWANIE PRZEGRODY NOSA
ZA ODPOWIEDNIA STAWKE W SPOSOB BARDZO SZYBKI ZALATWIL MI OPERACJE
CO SIE OKAZALO TO SPOTKALEM W SZPITALU KILKA OSOB Z TARNOWA CO MAJA BARDZO NEGATYWNE ZDANIE NA TEMAT TEGO ORDYNATORA DOBROSIA I ZE DUZO LUDZI JEZDZI NA POPRAWKI DO KRAKOWA.