dr n. med. Wiesław Kurach

Endokrynolog, Ginekolog

2,7
2,5

Pan Doktor zdiagnozował u mnie chorobę, której w ogóle nie było. Diagnoza była dosyć poważna i bardzo się zestresowałam, więc szybko pobiegłam do innego lekarza, który zrobił wielkie oczy powiedział że kompletnie nic nie widzi i był bardzo zaskoczony diagnozą kolegi. Chodzi o wystraszenie pacjentki, zrobienie wrażenia że jest nadzieja i będzie się leczyć. Potem wizyty co 2 tyg. 150zł plus koszt kolejnego dodatkowego badania, które kosztuje u Pana doktora 2x więcej niż gdzie indziej. Przy tym ogromny stres, że jest się na coś chorym i stosowanie niepotrezbnych leków. Znakomita techniika na to żeby mieć dużo pacjentek, często odwiedzających i zostawiających za każdym razem duże pieniądze. Na pytanie dlaczego inni lekarze nie widzieli u mnie wcześniej tego co Pan doktor zobaczył na pierwszy rzut oka, usłyszałam że nie mają takiej dobrej lampy zamontowanej na suficie! A wizyta kosztowała 150 zł plus jak to Pan doktor powiedział "bardzo tanie badanie" 70zł (gdzie indziej 30-40zł). zdecydowanie odradzam. to człowiek, który zachowuje się wysoce nieetycznie.

dla mnie najlepszy bo dzieki jego leczeniu -za wysoki poziom prolaktyny) moglam zajśc w ciąze- (urodziłam synka a za 3 lata bez problemu córkę)a wcześniej leczyłam sie też prywatnie i państwowo ponad 3 lata i rezultatów nie było, chociaż wizyty są drogie polecam jak najbardziej

Bardzo kompetentny w diagnostyce. PRZEDE WSZYSTKIM ŚWIETNY ENDOKRYNOLOG. Dostosowuje leki do stanu pacjentki. Mnie bardzo pomógł. Zdiagnozował insulinooporność. Przepisał odpowiednie leki. Miły, rzeczowy i kompetentny. Delikatny w badaniu. Mankamenty to cena za wizytę, chyba zbyt duża ilość wykonywanych badań płatnych. Wysyłanie na USG do innych lekarzy, równie drogich..chyba zbędne. Spore opóźnienia w przyjmowaniu pacjentek.

Szukałam odpowiedniego lekarza 11 lat i wreszcie trafiłam. Mając 14 lat przeszłam operację wycięcia torbieli z jajnika. Od wyjścia ze szpitala chodziłam od ginekologa do ginekologa, od dietetyka do dietetyka itd. Nikt nie umiał mi pomóc. Teraz jest coraz lepiej. Zdecydowanie polecam.

Generalnie dopiero zaczynam sie u niego leczyc. Bardzo szybko zdiagnozowal PCO.

Generalnie dopiero zaczynam sie u niego leczyc. Bardzo szybko zdiagnozowal PCO.

Wyciąga pieniądze na dodatkowe badania, często niepotrzebne. Poza tym jak brłam leki było wszystko dobrze, a jak ostawiłam to wszystko nasiliło się bardzo mocno. Szkoda tylko mojego czasu i pieniędzy. Mnie też jego poleciła ta Dermatolog.

Tego lekarza polecila mi pewna Dermatolog, jak sie pózniej okazalo jest to wzajemne napedzanie ludzi. Nie powiem ze byl jakis zlym lekarzem, ale kazda wizyta byla bardzo droga nawet jesli mnie nie badal (bralam tylko recepte) placilam ok 100-150zl. Malo tego zapisywalam sie na jakas godzine i tak o tej porze nie weszlam tylko ok.1 -2 godziny pozniej. zapisywal kilka osob na jedna godzine.Dopiero kolezanka uswiadomila mi jak ma zawyzone ceny, w koncu zmienilam lekarza.