prof. dr hab. n. med. Wiesław Tarnowski

Bardzo polecam Pana Profesora wszystkim, którzy mają problemy z przewodem pokarmowym. Jest profesjonalistą w każdym calu i nie spotkałem lepszego chirurga, bo go chyba nie ma w całym kraju. Panie Profesorze - jest Pan nie tylko wspaniałym człowiekiem ale przede wszystkim Fachowcem i to jak Pan podchodzi do swojej pracy to arcydzieło. Jestem wdzięczny za wszsytko co Pan zrobił dla mnie. Pozdrawiam. Pacjent z ECZ - RF.

doskonały specjalista bardzo wysoko oceniany w srodowisku innych lekarzy, jednocześnie miły działa spokojnie wzbudza zaufanie pacjenta i poczucie że jest się w dobrych rękach n napewno wszystko dobrze sie skończy -a zmniejszenie wewnętrznego leku to połowa drogi do sukcesu nawet chirurgicznego

Jeśli masz problemy z układem pokarmowym - nie znajdziesz lepszego specjalisty i przede wszystkim chirurga w tym kraju.

Byłam operowana 3 lata temu na niedrożność jelit i wszystko jest OK. Lekarz sympatyczny, z ludzkim podejściem. Jasno tłumaczy w czym problem, potrafi uspokoić pacjenta. W razie problemów jadę prosto na Grenadierów.

Dwukrotnie byłam operowana przez Pana doktora, raz na tarczycę, drugi raz na przepuklinę przełyku. Lekarz wspaniały i dobry fachowiec, który bardzo dużo serca wkłada w to co robi. szkoda, ze takich lekarzy jest " jak na lekarstwo" Pozdrawiam Wiesława Bilinska

Muszę zgodzić się z innymi - SUPER LEKARZ!!! Bardzo sympatyczny, kompetentny, z ogromną wiedzą, umiejętnościami i widać że zależy mu na pacjencie. Nie da się pisać o nim inaczej niż tylko w samych superlatywach. Przechodziłem u niego operację i mogę powiedzieć że życzyłbym wszystkim aby zajmowali się nimi tacy lekarze. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń i polecam gorącow wszystkim.

Super specjalista w swojej dziedzinie. Doswiadczony i kompetentny. Prekursor zabiegow laparaskopowych. Polecam

Super specjalista w swojej dziedzinie. Doswiadczony i kompetentny.
Prekursor zabiegow laparaskopowych. Polecam

Ja mogę tylko napisać jedno "SUPER LEKARZ"!!

Ja mogę tylko napisać jedno "SUPER LEKARZ"!!

Godny polecenia. Stwierdził przyczynę moich dolegliwości przy wstępnym badaniu dotykowym co następnie potwierdził badaniami specjalistycznymi USG. Po zabiegu problem zarzegnany.