dr n. med. Wiesław Wiechno

Chirurg naczyniowy

Jestem trzy dni po operacji wycięcia tarczycy :-) Gorąco polecam dr Wiesława Wiechno. Zabieg przeszłam praktycznie bezboleśnie,a w trzecią dobę po operacji czuję się rewelacyjnie. Nawet nie sądziłam, że jest to możliwe. Pan doktor jest rewelacyjny i przywrócił mi wiarę w polskich lekarzy. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. Wdzięczna pacjentka. Diana

Bardzo dobry lekarz,uprzejmy,konkretny.Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana doktora.Przeszłam udaną operację tarczycy.Zdecydowanie polecam ręce tak znakomitego chirurga wszystkim którzy oczekują fachowej pomocy.Wdzięczna pacjentka Teresa

Bardzo dobry specjalista, myślę, że jest wzorem idealnego lekarza. Szczerze polecam. Panie doktorze - bardzo dziekuję za operację tarczycy - wdzięczna pacjentka.

Wzór do naśladowania, szczerze polecam. Szczere podziękowania i wdzięczność za operację tarczycy.

Serdeczne podziękowania Panu dr Wiesławowi Wiechno za profesjonalnie przeprowadzoną operację tarczycy, opiekę i życzliwość. Wdzięczna pacjętka, Nelli Stus z Grójca

Wdzięczna pacjętka,
Nelli Stus z Grójca

doktor WIESLAW WIECHNO jjest lekarzem ktorego znam juz 20 lat wiele razy korzystalam z pomocy i zawsze bylam bardzo zadowolo. Jest to lekarz ktorego darze pelnym zaufaniem i polecam innym pacjetom ANNA

Wspaniały lekarz,polecam.Dokładnie tłumaczy , słucha bardzo uważnie i każdego pacjenta traktuje z szacunkiem.Dziękuję.

Wspaniały chirurg ze szpitala przy ul. Banacha w Warszawie. Jeden z tych NAJLEPSZYCH (!). Zoperował mojej mamie zaawansowanego raka jelita grubego w 1992 roku. Mama przeżyła po tej operacji jeszcze 14 lat. Bardzo dobry człowiek, troskliwie zajmujący się pacjentem. Te Jego mądre oczy i ciepłe spojrzenie są jak balsam.

Jestem baaaardzo bardzo zadowolona z opieki pana doktora, przeszłam udaną operacje i będę bardzo miło wspominać pobyt w szpitalu oraz pana dr. Wiechno mimo że bardzo się bałam na początku, on wzbudził zaufanie i mówił że wszystko bedzie dobrze i dotrzymał słowa ;)

Świetny chirurg, profesjonalista. Zdecydowanie godny polecenia.

Świetny chirurg, profesjonalista. Zdecydowanie godny polecenia.