lekarz Wiesława Antczak

Lekarz niekompetentny, przepisuje z marszu antybiotyk, z marszu wciska jakies nieobowiazkowe szczepionki, na nie wiadomo na co. Bez mojej zgody wyslala dziecko na test covidowy, gwalcac nasze prawa pacjenta punkt 16. Wedlug opini prawdziwego lekarza, dziecko potrzebowalo tylko syropu na kaszel Przestraszyla dziecko w gabinecie, ktore sie rozplakalo, mowiac mu ze rodzice nie maja tu nic do gadania. Dziecko wymaga po tej wizycie stalej opieki psychologa. Kto to jest ta Antczak, pytam sie kto?, czy ktos mi odpowie