lekarz Wiesława Kubicka

Psychiatra

2,5

Daj Cię spokój. Kobieta mówi mi że wybrałem źle imię dla dziecka bo ona tak uważa . Nie słyszy nie widzi wymyśla choroby na poczekaniu

Pani Kubicka, która przyjmuje w przychodni wojskowej w Szczecinie mówi tylko o sobie. Wizyta trwała 40 minut, z czego minimum 35 minut opowiadała o sobie. Znam cały życiorys tej Pani, wiem że ma wnuczkę i wnuka, wiem ile mają lat, gdzie się uczą itp. Mój problem był omawiany może przez minutę i ograniczał się do zadania jednego pytania. Ta Pani to jakaś pomyłka, dawno powinna siedzieć w domu na emeryturze. Myślę, że bardziej zaszkodzi osobie szukającej pomocy niż jej pomoże. Odradzam.

Dla mnie super. Opanowanie. Doświadczenie. Profesjonalizm. Otrzymujesz wsparcie. Poradę. Pomoc. Wszystko czego człowiek oczekuje od swojego lekarza. Na profesjonalnym. Najwyższym poziomie.

Nie powinna być ta pani lekarzem a już napewno nie psychiatra traktuje pacjenta z góry i strasznie Chełmsko podczas wizyty pozwala sobie na wchodzenie i wyrażanie się swojej rejestratorce nie do pomyślenia ludzie łączcie się sami ale nie u tej pani