lek. med. Wiesława Młynarczyk

2,6
2,2
2,4

Nie mila, oschła. Nie omówia że mną wyniku badań. Na moje pytanie nie przyjemnie tylko burkneła coś pod nosem. Czułam się nie komfortowo na wizycie Odradzam wizytę u tej pani. Stanowczo.

Zdecydowanie odradzam wizytę u Pani Młynarczyk. Oschła, nieuprzejma, impertynencka, nieprofesjonalna - to epitiety, które najlepiej podsumowuja osobę Pani Młynarczyk. Na wizytę przyszła spóźniona, za co nie przeprosiła. Badania USG przeprowadziła szybko i niedokładnie, nie omawiajac ze mna tego, co widzi na monitorze. Na moje pytania odpowiadała zdawkowo i opryskliwie. Dawała wrażenie zmęczonej i znudzonej swoja praca. Było to najkrótsze i najmniej przyjemne badanie USG w moim życiu. Watpiac w kompetencje Pani Mlynarczyk, zdecydowałam się powtórzyć badanie USG tym razem u innego lekarza.

Robiłam u tej pani usg ciąży. Pani bardzo nieprzyjemna, nie wyjaśniła mi wyniku badania, nie odpowiedziała na pytania. Nie polecam, lepiej pójść do innego lekarza

robiłam u p. doktor usg położnicze w enel med. miła spokojna kompetentna doktor. profesjonalnie okresliła termin porodu co do dnia:) polecam

Miła , delikatna, konkretna, profesjonalna i ludzka.

Miła , delikatna, konkretna, profesjonalna i ludzka.

Wyjątkowo niesympatyczna, a przy tym niekompetentna pani doktor. Odradzam kazdej z Was!

bardzo sympatyczna i kopetentna lekarka.natrafiłam na dobrego ginekolga z prawdziwego zdarzenia.