lekarz Wioletta Paluszak

Dermatolog

2,9

Polecam, przede wszystkim sympatyczna i rozsadna cenowo

Polecam, przede wszystkim sympatyczna i rozsadna cenowo

Lekarz nie jest absolutnie kompetentny. Wyszlam z oparzeniami 1. Stopnia na twarzy !!! I nikt nie czul sie za to odpowiedzialny !!!!

Wizyta u tej Pani trwa 3 minuty. Nawet nie wychodzi zza biurka. Powiedziała mi że trądzik jak trądzik i dała kolejny antybiotyk. Na pytanie o jakieś kosmetyki, leki wspomagające, poza antybiotykiem, powiedziała mi, że przez 10 lat dermatologia nie odkryła niczego rewolucyjnego. Żenada. Odradzam

Dobry Fachowiec sympatyczna obsługa podchodzi do problemu indywidualnie.Zaradziła problemowi któremu nie podołało trzech innych dermatologów.