dr Wioletta Tomczyk-Dorożyńska

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Oby więcej takich specjalistów jak dr. Violetta Tomczyk - Dorożyńska!!! :)

Najlepsza okulistka w Małopolsce, która specjalizuje się w temacie zaćmy! Ogromnie polecam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Bardzo polecam dr. Violettę Tomczyk - Dorożyńską, zwłaszcza tym, którzy zmagają się z problemem zaćmy - czy to u siebie, czy u bliskiej osoby. Jest to specjalistka, która usuwa nawet najgorsze rodzaje zaćmy i przywraca wiarę w normalne funkcjonowanie.

Dr. Violetta Tomczyk-Dorożyńska to bardzo rzeczowa specjalistka. Nie owija w bawełnę i skupia się na konkretach. Wykonała mi zabieg usunięcia zaćmy, który przebiegł pomyślnie. Cenię sobie takich specjalistów.

Bezbłędna lekarka! Ma ogromną wiedzę, aż jestem pod podziwem. Pomogła mi w bardzo wczesnej zaćmie. Cieszę się, że trafiłam na kogoś tak kompetentnego.

Takich lekarzy-okulistów, jak dr Violetta Tomczyk-Dorożyńska można szukać, jak ze świecą w ręku. Empatyczna, pomocna, profesjonalna, posiadająca ogromną wiedzę, precyzyjna i solidna. Te cechy są niezwykle ważne, zwłaszcza gdy operuje się oczy. Polecam

Dr Violetta Tomczyk-Dorożyńska to najlepszy lekarz do leczenia zaćmy. Przeprowadziła operację usuwania zmian mojej babci i udało sie! Zmiany były brunatne, a więc i ryzyko również, ale teraz babcia widzi tak, jak należy.

Polecam dr W. Tomczyk- Dorożyńską. Wykonała mi zabieg usunięcia zaćmy. Jest najlepsza w swoim fachu! W klinice panuje przyjazna atmosfera, pacjent może czuć się zaopiekowany i nie pozostawiony sam sobie ze swoim problemem 🙂

Dr Wioletta Tomczyk-Dorożyńska przeprowadziła mi operację oka, która miała na celu usunąć pierwsze zmiany wywołane zaćmą. Trafiłam do niej stosunkowo wcześnie, a to dawało mi nadzieję na poprawne widzenie i cofnięcie patologicznych zmian w 100%. Tak też się stało! Pani Doktor przeprowadziła zabieg idealnie. Do tego byłam na dwóch wizytach po operacji. Wszystko przebiegło idealnie. Dziękuję!

Bardzo dobra specjalistka.Wyjątkowy człowiek.Operowała oczy mojej mamy.To anioł wśród lekarzy.Polecam i bardzo dziękuję