prof. dr hab. n. med. Witold Bartnik

Gastroenterolog

2,7

Bardzo źle wspominam wizytę u tego lekarza w BTD Medica. Nieprzyjemny, traktujący z góry, nie tłumaczący choroby, nie znał testu na helicobacter z kału. Nieprzyjemnie komentował moje próby rozmowy na temat zaproponowanych leków.

Doktor być może wykształcony, ale nie ma w sobie za grosz przyzwoitości. Gdy zachorowałam na chorobę jelit, rodzice szukali wszelkich metod leczenia, trafiliśmy na tego pana. Przyjął nas, wziął 250zł, powiedział, że mój przypadek jest bardzo łagodny, powiedział, żebym dalej brała leki i że widzimy się za 3 miesiące. Gdyby pan doktor miał troszkę moralności, powiedziałby, że on leczy ciężkie przypadki i raczej nie ma potrzeby wizyty u niego. Po prostu "Pan profesor" dba tylko o pieniądze. Cóż, apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Profesor Bartnik to świetny specjalista. Choruję na chorobę Leśniowskiego - Crohna, jestem po ciężkiej operacji, Pan profesor ustawił mi leczenie, dzięki niemu jako tako funkcjonuję z tą chorobą, rewelacyjna osoba z ogromną wiedzą. Polecam!