lekarz Witold Hołdys

Same piatki! Uratował mnie przed konowałami! Pacjent z Kowar.

Same piatki! Uratował mnie przed konowałami! Pacjent z Kowar.

Same "5" zdecydowanie TAK!Pacjent z Karpacza wraz z żoną.

Same "5" zdecydowanie TAK!Pacjent z Karpacza wraz z żoną.

Tak ma wygladac i leczyć lekarz!Takie ma miec podejscvie do chorych! Jestem "za" 3x "za" Ten doktor przechodzi do nastepnej rundy!!! I choć jest pózna pora - to lubie tego doktora.! M.innymi organizator programu "Mam Talent" A.W. Gdańsk

Zgadzam sie z tymi opiniami. Doskonały lekarz. Ten człowiek ma to "COŚ" czego brakuje wielu, bardzo wielu jego kolegom. Pozdrawiam. Pacjent z Jeleniej Góry.

Nie mam słów uznania! Chyba o to chodzi w tej naszej biednej służbie zdrowia. Chcemy takich lekarzy jak Dr Hołdys

Czytałam wszystkie opinie o tym doktorze, zastanawiam sie kto mógł wypisywać haniebne bzdury o tym lekarzu? Ruszyło pana sumienie panie Henryku, panie Sławomirze, pani Anno ? Czy moze nie ? Pewnie jestescie tak podli ,że nie macie sumień ? Stworzymy komitet obrony DOKTORA HOŁDYSA., jako najlepszego lekarza tego regionu. Karpaczanka.

Wspaniała obsługa .widać profesjonalizm i perfekcje opieki nad pacjentem.Alpinista z NY.

Dzieki temu człowiekowi żyję! Byłem na samym dnie!Dr HOŁDYS dał mi i mojej ukochanej rodzinie nowe życie!Pacjent. A.A.

Brawo! Wielkie dzieki!J.J Pacjentka z Karpacza.

Brawo! Wielkie dzieki!J.J Pacjentka z Karpacza.

Pomógł mi i mojej córce z którą wcześniej nabiegałam się po kilku lekarzach i nie potrafili jej pomóc a doktor po jednej wizycie uporał się z problemem.