lekarz Witold Śmigielski

Lekarz rodzinny

2,1

Dramat. I tyle mam do powiedzenia. Nie pierwszy raz nie trafiona diagnoza i leczenie, wydanie sporej kasy. Gdyby nie pomoc kompetentych lekarzy, nie wiem, co byłoby z moim dzieckiem. Nie pozdrawiam pana doktora i nie polecam.

Jestem zadowolona z opieki lekarskiej doktora, tak po prostu, nie rozumiem dlaczego muszę wpisać od 100 znaków. Opinia konkretna, krótka, na temat

Bardzo niemily i nieuprzejmy lekarz, odzywa się do pacjenta w sposób karygodny, traktuje ludzi jak idiotów. Jego zachowanie wymaga wiele do życzenia!

Dużo bym tu musiała pisać, zawdzięczam TEMU LEKARZOWI wiele. Ponad 2 lata diagnozowałam moją córkę, odwiedzałam pediatrów, okulistów, neurologów, nie pomógł mi nikt, aż w końcu trafiłam do dr Śmigielskiego - Jego pierwsza, śmiało wypowiedziana diagnoza została w krótkim okresie czasu potwierdzona. Mało tego, to pierwszy lekarz, który nie zostawił mnie z problemem, póki nie potwierdzona była diagnoza w każdej chwili wiedziałam, że moge na p. doktora liczyc. Będę mu za to wdzięczna do końca życia !!!

Lekarz nie kompetentny, jeszcze takiego idioty nie spotkalismy.u mojego Taty stwierdzono raka krtani, szczegolow nie chcielismy mu mowic, Po wizycie u lekarza rodzinnego wyszedl zalamany, bo Pan "Doktor " powiedzial jakby to byla Grypa, ze ma raka złośliwego , i ze z tym to tylko do onkologa. Bardzo nie przyjemny! Nie polecam nikomu!! Lepiej iść prywatnie.

Bardzo niemiły lekarz zachowuje się jak "PAN I WŁADCA" w przychodni w Wilkowie!!!

Lekarz zdecydowanie nie poświęca pacjentom swojego cennego czasu. Jego diagnoza choroby opiera się na domysłach i najczęściej jest nietrafna. Nie moge go polecic, poniewaz idzie się do niego z bolem gardła i mokrym kaszlem a wychodzi z zapaleniem płuc! Jest to lekarz, do którego można iść jedynie po skierowanie a nie leczenie.