Lekarze Siedlce

Bardzo polecam Pana Doktora,pełen profesjonalizm,zna się na swojej profesji.W pełni oddany pacjentowi,życzliwy i zarazem pomocny w trudnych chwilach,po wykonanym zabiegu często dogląda pacjenta,w pełni udzielana informacja o wykonanej operacji oraz dalszego leczenia.Panie Doktorze,dziękuję z całego serca.Krzysztof Flak z Płocka.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Joanna Żagan

Przychodnia POZ Nr 5
Sienkiewicza 3
08-110 Siedlce

Jestem pacjentką Pani doktor. Skończyłam leczenie parę tygodni temu i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Pani Joanna jest osobą niezwykle kompetentną, przesympatyczną i bez wątpienia godną polecenia.

lekarz Wojciech Rolski

Lekarz med. paliatywnej, Radioterapeuta

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Bardzo dobry, komunikatywny lekarz. Polecam. On jest fenomenem! Traktuje pacjenta podmiotowo i z empatią i to podczas wizyty na NFZ w poradni przyszpitalnej.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Małgorzata Okuniewska-Kalicka

Siedlce

Miałem kontakt tylko poprzez szphital byłem pierwszy raz w życiu w szpitalu z pełną odpowiedzialnością stwierdzam pod taką ophieką chętnie mogę jeszcze raz się położyć. Polecam

lekarz Grzegorz Mikiciuk

Podlaska 2/21
08-110 Siedlce

Nie był to mój lekarz prowadzący w szpitalu, a jednak poświęcił mi czas. Pochylił się nad moim cierpieniem po operacji. Profesjonalista i miły człowiek zarazem. Udowadnia, że można być empatycznym zawodowcem.

lekarz Adam Macech

Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego RM-MEDITRANS
ul. bp. Ignacego Świrskiego 38
08-110 Siedlce

Bardzo dziękuję za pomoc, empatię i poczucie humoru. Jest pan lekarzem godnym polecenia. Szczepańska Stanisława
{'id': 9806, 'name': u'Siedlce'} Okulista
                                       dr n. med. Halina Wykrota

dr n. med. Halina Wykrota

Centrum Diagnostyki i Mikrochirurgii Oka Optomed w Siedlcach
ul. 11 Listopada 23
08-110 Siedlce

Lekarz z sercem,wszystko dokładnie wytłumaczy,pocieszy, chodzę już 3lata do P. doktor ponieważ dostaję zastrzyki (niestety muszę za nie płacić,gdyż program mnie odrzucił) ale P. doktor wykonuje je bardzo dobrze.Polecam
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Teresa Kwietniewska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

Jest bardzo ale to bardzo kompetentnym lekarzem. Leczłem sie na schorzenia drmatologiczne przez rok czasu a Pani doktór kwietnieska wleczyła. Co tu mowic z całego srca polecam
Opinia dodana przez: andraszka

lekarz Piotr Sienkiewicz

Siedlce

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Pełen profesjonalizm, kultura i odpowiednie podejście do pacjenta.

lekarz Adam Końca

Dzieci Zamojszczyzny 39/24
08-110 Siedlce

Bardzo uprzejmy, wszystko wytłumaczy. Mało jest takich lekarzy. Polecam doktora Adama Końca z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Paweł Ziękiewicz

Siedlce

Profesjonalista najwyższej klasy, polecam z czystym sumieniem każdemu. Lekarz godny polecenia i pełen życzliwości wobec pacjenta.
Opinia dodana przez: K.

lekarz Jarosław Leś

Anestezjolog

Centrum Medyczne i Rehabilitacji KRIOSONIK
ulica Brzeska 137
08-110 Siedlce

Lekarz godny polecenia. Cierpliwie wszystko tłumaczy.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Nie boję się z nim poddać zabiegowi.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jarosław Puścion

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Wspaniały specjalista pełny profesjonalizm jestem wdzięczna za pomoc i opiekę medyczną polecamm z całego serca
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Adam Kościukiewicz

Neurolog

SP ZOZ RM Meditrans w Siedlcach
ulica Bp. Świrskiego 38
08-110 Siedlce

Wspaniały lekarz. jestem pod wrażeniem ile w moim przypadku włożył starań aby właściwie mnie zdiagnozować. Wszystko wyjaśniał z dużą empatią i taktem. Oby więcej takich lekarzy !
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Anna Niedźwiadek

NZOZ Centrum Stomatologiczne-Przychodnia
ul. Henryka Sienkiewicza 54
08-110 Siedlce

Bardzo dobra lekarz. Mila, sympatyczna. Godna polecenia. Świetnie zna sie na pracy. Wszystko dokładnie tlumaczy, jest delikatna. Na początku weszlam do niej ze strachem ale wyszlam szczesliwa. Jeszcze nie raz do niej pojde.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Piotr Kania

Urolog

E. Pankiewicza 7
08-110 Siedlce

Pan dr Piotr Kania jest przede wszystkim wspaniałym i bardzo dobrym lekarzem. Jak trafiłem do pana doktora Piotra Kani przedstawił mi wszystkie aspekty mojej choroby i na czym będzie polegało moje leczenie. Próbował doktor ratować moją nerkę po nie udanej operacji URSL ( usunięcia kamienia z zaklinowanego moczowodu nerki prawej ), ale nie udało się jej uratować. Jestem po nefrostomii całkowitym usunięciu nerki. Po operacji czuję się dobrze. Jak będzie ...
Opinia dodana przez: Andrzej HAWRYLUK

lekarz Barbara Sołowińska

ul. gen. Franciszka Kleeberga 2
08-110 Siedlce

Bardzo dobry specjalista. Dokładnie przebada dziecko, zapyta rodziców o wszystko, poradzi. Po wizycie wszystko jest dokładnie zrozumiałe, nie ma niedomówień. Polecam serdecznie Panią DOKTOR
Opinia dodana przez: Lena

dr n. med. Ryszard Przybylski

Okulista, Okulista dziecięcy

Siedlce

kompetentny, doświadczony z zaangażowniem podchodzący do problemów pacjenta

Urszula Pałka

Położna

Szpital Miejski
Siedlce

Niesamowicie ciepła osoba, obdarzona cudownym darem okazywania współczucia i dodawania otuchy. Pomogła mi i żonie przebrnąć przez najtrudniejszą chwilę w naszym życiu. Poza tym gdyby nie ta wspaniała kobieta, żona prawdopodobnie urodziła by w sali w której leżała, a nie na porodówce. Bardzo dziękujemy za pomoc w trudnych chwilach i każdemu kto będzie miał okazję, życzę spotkania z tą wspaniałą osobą.
Opinia dodana przez: R&A

lekarz Elżbieta Wawrzyniuk-Mazur

Okulista, Okulista dziecięcy

Siedlce

Super pani polecam serdecznie i pozdrawiam serdecznie miłego dzionka :))..............pozdrawiam z rodzinką cześć jak