Lekarze Siedlce

lekarz Artur Przewor

Urolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANMED"
ulica Błonie 8
08-110 Siedlce

Pełen profesjonalizm. Człowiek pełen empatii i pozytywnego podejścia do pacjenta. Godny zaufania. Operacja wykonana na wysokim poziomie .Polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

Anna Modrzewska-Kiełek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Okrężna 73
Siedlce

PANI STOMATOLOG-jest bardzo miła, uprzejma,kontaktowa,punktualna,... Moim zdaniem super fachowiec. Polecam

lekarz Wiktor Jodkowski

Chirurg dziecięcy

Centrum Medyczno Diagnostyczne Sp. z.o.o.
ulica Niklowa 9
08-110 Siedlce

Pan Doktor WIKTOR JODKOWSKI to specjalista chirurgii dziecięcej na najwyższym poziomie i zdecydowanie godny polecenia. Pracuje w Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach i tam mieliśmy przyjemność poznać go jako lekarza, który przyjął naszą córkę na oddział. Pełen profesjonalizm, szacunek dla pacjenta, szybka i trafna diagnoza. Bardzo dobry kontakt z młodym pacjentem i rodzicami. Na każdym etapie leczenia pełna dostępność i wszystko dokładnie wyjaśnione. Lekarz z powołania i zamiłowania do swojej pracy. ...
Opinia dodana przez: Rodzice Oliwii

lek. dent. Tomasz Mroczek

Przychodnia POZ Nr 1 - Filia Przychodni POZ Nr 2
Floriańska 24
08-110 Siedlce

Lekarz godny polecenia .Super!!! Jest bardzo opanowany ,poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile jest to wymagane ,polecam!!!

lekarz Paweł Jaworski

Centrum Medyczno Diagnostyczne Sp. z.o.o.
ulica Niklowa 9
08-110 Siedlce

Miły młody lekarz .Kompetentny -potrafił wytłmaczyć przyczynę mojej choroby .Była to nietylko porada lekarska ale tez rozmowa o moich innych dolegliwościach . Polecam

lekarz Włodzimierz Franczuk

Przychodnia
Wałowa 1
08-110 Siedlce

Człowiek jakich mało, sadzę że i na swoim fachu zna się dobrze, nawet bardzo dobrze. W dobie gdy Państwo oszczędza na ludziach on leczy tak, jak to powinien czynić prawdziwy lekarz. Ktoś plugawie usiłuje popsuć reputacje jemu, wystawiając opinie, że tylko lekarz do zwolnień. Otóż napisała to jakaś krowa lub zazdrosny tłumok u których w przychodni człek traktowany jest przedmiotowo "nie ważna jakoś ino ilość się liczy". Włodek taki nie ...
Opinia dodana przez: grati

lekarz Marzena Michałek

Psychiatra

Rynkowa 4 lok. 63
08-110 Siedlce

Lekarz z powołaniem. Przesympatyczna i bardzo pomocna osoba. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Olga Franczuk

Przychodnia POZ Nr 4
Chrobrego 17
08-110 Siedlce

Bardzo dobry lekarz. Ciepła osoba z ogromną empatią i wiedzą medyczną. Profesjonalizm na najwyzszym poziomie, Szkoda, że takich lekarzy jest tak niewielu. Gorąco polecam !

lekarz Stefan Jeznach

Chirurg ogólny, Urolog

Asłanowicza 29 lok. 2
08-110 Siedlce

Z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Bardzo wnikliwy lekarz. Z wielkim zaangażowaniem w stosunku do pacjenta. Lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Tłumaczy dokładnie wszystko.
Opinia dodana przez: Gudii

dr Elżbieta Podgórzak

Ginekolog, Ginekolog położnik

PANMED
Siedlce

Pani doktor to prawdziwa profesjonalistka w swojej dziedzinie, kobieta, która lubi swoją pracę (mimo pewnie zmęczenia). Przyjęła mnie po pobycie w szpitalu w 5 tygodniu I ciąży, podczas gdy moja Pani Ginekolog do której chodziłam wieeele lat mnie olała. A Pan Kardiolog zalecił natychmiastową wizytę u Ginekologa po wypisie ze szpitala, bo dostałam leki, które mogły wywołać poronienie. Jaka była radość, jak Pani dr mnie przyjęła zbadała i powiedziala, ze ...
Opinia dodana przez: Joanna P.

lek. dent. Beata Niziuk-Szczepanik

Siedlce, ul. Chłodna 4
08-110 Siedlce

Bardzo dobry lekarz, przemiłe podejście do pacjenta, bardzo kompetentna, tłumaczy co byłoby najlepszym rozwiązaniem, 'zrobione' zęby wytrzymują bardzo długo, nie ma wygórowanych cen POLECAM WSZYSTKIM
Opinia dodana przez: w

lekarz Anna Jastrzębska

Internista, Onkolog

Centrum Medyczno - Diagnostyczne Sp. z o.o.
Księdza Jana Niedziałka 14
Siedlce

Jestem pacjentką dr Anny Jastrzębskiej od ok. 5lat. Regularnie wykonuje mi USG piersi. Jak przystało na dobrego onkologa, wykazała się dużą czujnością, dokładnością i fachowością. W czerwcu 2020 r. na zaproszenie Min. Zdrowia wykonałam mammografię w innej placówce, która nie wykazała żadnych zmian nowotworowych. Tymczasem w październiku 2020r., Pani dr Jastrzębska wykonując kolejne badanie USG zauważyła niepokojące Ją zmiany. Zleciła biopsję grubo igłową w Siedleckim Centrum Onkologii. Wynik - rak ...
Opinia dodana przez: Bożena
Byłem na badaniu usg u pani doktor.Badanie wykonane profesjonalnie z pełnym omówieniem poszczególnych organów.Przy okazji pani doktor zauważyła inną chorobę nie związaną z usg. Dokładnie omówiła tą chorobę i wytłumaczyła ,że potrzebna jest operacja.Uzgodniliśmy termin zabiegu i wytłumaczyła mi jak on będzie przebiegał.Pani doktor nie patrzyła na zegarek ,że czas wizyty się wydłuża tylko starała się jak najdokładniej wszystko omówić.Uważam panią doktor za miłą, sympatyczną i profesjonalną osobę godną polecenia ...
Opinia dodana przez: Antoni

lekarz Tomasz Masiak

Psychiatra

SPZOZ Siedlce
ul. Jana Kilińskiego 29
08-110 Siedlce

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu podejścia do pacjenta i poświęconego czasu. Pan doktor idealnie dobrał dla mnie leki
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Paweł Piotrowski

Chirurg onkolog

Siedleckie Centrum Onkologii, WSzS im. św.JP II w Siedlcach
ks.Józefa Poniatowskiego 24
Siedlce

Dr Piotrowski operował mnie w SCO-rak piersi. Jestem bardzo zadowolona. Wykonał mastektomię z jednoczesną rekonstrukcją. Wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji. Świetny chirurg. Oddział którym kieruje w Siedlcach bardzo polecam. Warunki świetne, personel super bardzo dba aby nie czuć bólu po operacji. Czyściutko, bardzo dobre jedzenie. POLECAM doktora i SCO.
Opinia dodana przez: Wiesława

dr Grażyna Walęcik

Choroby zakaźne

Szpital
Starowiejska 15
08-110 Siedlce

Żeby wszystkie lekarze byłi takie jak Pani doktor Jest wspaniała miła dla pacjętów z powołania ,będzie dotąd szukała przyczyny aż znajdzie Pani doktor życzę 100 lat w zdrowiu

lekarz Zofia Małgorzata Żaczek

Laryngolog

Przychodnia Lekarska "Żaczek"
10 Lutego 15
08-110 Siedlce

Wyleczyła mnie po dwóch wizytach jedyny skuteczny lekarz jakiego ja znam...na nfz wizyta odbywa się jak prywatna bo Pani doktor bada dokładnie , sprawdza dokumentację bardzo jest skrupulatna .. Kompetentna miła i pomocna.
Opinia dodana przez: Amonit

lekarz Agnieszka Izdebska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

Najlepsza pani doktor jaka znam. Rzetelna, pomocna i wyrozumiała. Po prostu normalna i ludzka. Takich ze świecą szukać. Polecam
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Bożena Szufa

Rehabilitant, Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku gorąco polecam,oby więcej takich lekarzy w naszej polskiej służbie zdrowia

lekarz Tadeusz Dmowski

Urolog

Panmed
ul.Błonie
Siedlce

Dobry fachowiec.Dba o pacjenta.Leczę się u niego od czterech lat na raka pęcherza.Inni lekarze którzy mnie konsultowali kierowali mnie na usunięcie pęcherza.Dr Dmowski stwierdził,że na to jest czas.Już rok minął i w dalszym ciągu jestem jeszcze "cały"