Lekarze Stalowa Wola

lek. dent. Krystyna Kapitan

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej emDENTIKA s. c.
al. Jana Pawła II 13/210
37-450 Stalowa Wola

Bardzo kompetentna, dokładna i skuteczna Pani stomatolog. Dba o moje zęby od wielu lat, jest delikatna i dlatego na fotelu czuję się zrelaksowana. Nigdy nie bałam się wizyty u dentysty i zawsze wychodziłam uśmiechnięta :)
Opinia dodana przez: Agnieszka G.

lekarz Piotr Kusak

37-450 Stalowa Wola

Polecam lekarza jestem o urodzenia na wózku inwalidzkim lekarz ma złote serce poświęca się bardzo pacjentowi
Opinia dodana przez: Paweł Waśniowski

lekarz Kamil Sobótka

37-450 Stalowa Wola

Pan Doktor jest bardzo kompetentnym specjalistą. Nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Dokładnie tłumaczy problem, plan leczenia oraz dalszej diagnostyki. Oby takich lekarzy było więcej. Polecam każdemu i jestem bardzo wdzięczna.
Opinia dodana przez: Aleksandra S

lek. dent. Anna Potocka

Siedlanowskiego 2 A/5
37-450 Stalowa Wola

Tu nie trzeba dużo pisać Pani Anna Potocka stomatolog jest naprawdę dobrym specjalistą zna się na rzeczy jest tak że bardzo miłą osobą i naprawdę warto odwiedzić jej gabinet .
Opinia dodana przez: Monika

Barbara Dołęga-Nalepa

gabinet stomatologiczny
stalowa wola ul.okulickiego 8/11pietro kod drzwi 222
37-450 Stalowa Wola

dzieki pani dr, wyleczylam sie z leku przed zabiegami stomatologicznymi,bardzo mila i profesjonalna obsluga

lek. dent. Bogusława Braszak

ul.okulickiego 1c/17
37-450 Stalowa Wola

Lekarz z powołania, świetna, wesoła atmosfera, fachowa praca. Gorąco polecam wszystkim, tym małym i dużym!

lekarz Emanuela Turlewicz

ul. Adama Mickiewicza 13
37-450 Stalowa Wola

Pani doktor nie dość że piękna to i bardzo mądra i bardzo dobra. Poświęca bardzo dużo czasu swojemu pacjentowi. Wspaniale tłumaczy krok po kroku na temat leczenia. Nie ma lepszego dermatologa. Leczenie dobiera idealnie dzięki czemu można się cieszyć wspaniałymi efektami wizualnymi jak i komfortem psychicznym.Jest wspaniała. Oby było jak najwięcej takich lekarzy jak Pani doktor z prawdziwego powołania .
Opinia dodana przez: agnieszka

lekarz Teresa Maziarz-Puchalska

Internista, Kardiolog

Przychodnia Nr 2
Popiełuszki 2
37-450 Stalowa Wola

Byłem pod opieką pani doktor od 1995 do 2006 roku gdy pracowała w Szpitalu w Stalowej Woli. Mam zaawansowaną wieńcówkę Dzięki jej opiece mogłem uprawiać tyrstykę rekreacyjną. Dla mnie jest wspaniałym lekarzem doprze sprwującym opiekę medyczną. Niestety polityka redukcyjna specjalistów prowadzona przez obecnądyrekcję spowodowała, że stradciłewm dostęp do fachowej opieki medycznej. Ta polityka dotyczy również lekarzy innych specjalności. Taki jewt efekt gdy placówką medyczną zarządza AGRONOM a nie MEDYK.
Opinia dodana przez: pisiman52

lek. dent. Elżbieta Ćwikła

Prywatny Gabinet Lekarski
Asnyka 3
37-450 Stalowa Wola

Pani Ćwikła jest bardzo dobrym dentystą, chodzę do niej od kilku lat, zawsze życzliwa, ma odpowiednie podejście do dzieci, jest delikatna, świetnie diagnozuje i leczy, nigdy nie miałam problemów z zębami leczonymi u niej, co wcześniej u innego stomatologa mi się zdarzało, ceny jak na nasz rynek, także całkiem przystępne, szczerze polecam!
Lekarz CZłowiek....podchodzi do pacjenta całościowo.Umie słuchać .

lekarz Barbara Samek

37-450 Stalowa Wola

Super lekarz , kompetencja,miła ,kompleksowe podejście do pacjeta,uprzejmość ! Trafna diagnostyka,prowadzi moje pociechy już ponad 20 lat!,a dokładniej 22lat ,pozdrawiam Panią dr.Samek i życzę zdrowia,pacjeta
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Paweł Zaremba

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli
Staszica 4
37-450 Stalowa Wola

Proszę usunąć telefon bo należy on do osoby prywatnej w żaden sposób niezwiązanej z tym lekarzem. Adres też jest nieprawdziwy

lek. dent. Tomasz Szeląg

Tadeusza Sochy 19
37-450 Stalowa Wola

Świetny dentysta, bardzo miła osoba, uprzejmy, spokojny, godny polecenia, idealny dla dzieci! Kompetentny i doświadczony.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Jacek Legutko

Internista, Kardiolog

37-450 Stalowa Wola

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Michał Bronisz

37-450 Stalowa Wola

Bardzo uprzejmy życzliwy lekarz i bardzo dobrze tłumaczy co bedzie robił i jak będzie przebiegać operacja
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Marek Wilczyński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Wojska Polskiego 3 lok. 12
37-450 Stalowa Wola

Bardzo dobry lekarz. Udroznil mi żyły w kończynach dolnych. Udzielił odpowiedzi na wszystkie pytania. Dziękuję bardzo .

lekarz Łukasz Piotrowski

37-450 Stalowa Wola

Wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz.Pełen profesjonalizm i fantastyczne podejście do pacjenta.Bardzo dziękuję za zabieg,który przeszedł mój syn Oskar .Szczerze polecam tak dobrego chirurga.Jeszcze raz bardzo dziękuję.B.N.
Opinia dodana przez: Beata

Alicja Ulewicz

Stalowa Wola

Moja historia wydarzyła się bardzo dawno,poznałam Panią doktor przypadkiem i dzięki temu uratowała mojego syna przed operacją ,która niby potrzebował.Lekarze z Rzeszowskiego szpitala do udrażniania kanalików oka uśpili mi dziecko na ponad godzinę,niemal trzasnęłi mi drzwiami przed oczami,po nieudanym zabiegu skierowali synka do Warszawy do Centrum Zdrowia dziecka w celu udrożnienia kanałów. Co ciekawe Pani doktor przepłukała kanaliki bez narkozy z pomocą asystenta a dziecka oko nie wyglądało zbombardowane jak ...

lekarz Małgorzata Kalandyk-Bambuch

Dermatolog

Dermest
Stalowa Wola ul Wojska Polskiego 5
37-450 Stalowa Wola

Polecam serdecznie bardzo kompetentna i życzliwa Pani Doktor! , super profesjonalne podejście do pacjenta, w moim przypadku trafność diagnozy 100%, brak problemów z terminem , Pani Doktor doskonale wytłumaczyła mi przyczyny mojego schorzenia, pomogła w ustaleniu jakie produkty zaostrzające chorobę wyłączyć z diety !! (do tej pory żaden inny Dermatolog nic na ten temat nic nie mówił) uspokoiło to moje zdrowotne obawy i pomogło zmienić złe nawyki .Zastosowane leczenie pomogło ...
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Jarosław Poleszczuk

Neurochirurg

Gabinet specjalistyczny neurochirurgia
Popiełuszki 2
Stalowa Wola

PAN DOKTOR JAROSŁAW POLESZCZUK FACHOWIEC NA 6 .OPEROWAŁ MNIE TRZY TYGODNIE TEMU W STALOWEJ WOLI ODCINEK LEDZWIOWY TRZY IMPLANTY JEST OK . POLECAM MA ZŁOTE RĘCE ODDZIAŁ SUPER PANIE PIELEGNIARKI OK .