Lekarze Stalowa Wola

lekarz Waldemar Gabiński

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Kwiatkowskiego 2
37-450 Stalowa Wola

Uważam go za dobrego lekarza nieraz mi pomógł potrafił wytłumaczyć na czym będzie polegał zabieg był bardzo miły uprzejmy
Opinia dodana przez: Katarzyna

Beata Sarzynska

Dietetyk, Internista

ul.okulickiego 1c/17
37-450 Stalowa Wola

Jednym zdaniem P. Beata bardzo ordynarna , nieprofesjonalne podejście do pacjenta oraz stwierdz " na oko" stan pacjenta w nie swojej profesji .
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Marta Winiarska

Staszica 18
37-450 Stalowa Wola

Pani doktor to wpaniały lekarz i człowiek.Bardzo skrupulatnie bada,uważnie słucha,szanuje pacjenta, zalecone leczenie zawsze jest skuteczne .Polecam wszystkim

lekarz Stanisław Pieprzny

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Przejechaliśmy z samego południa Europy i trafiliśmy do Niego po to , aby uratować życie mojemu mężowi . W kraju z , którego przyjechaliśmy tu do P. Pieprznego lekarze pozostawali ślepi na to co mój mąż nosił w brzuchu i nadal stwarzało zagrożenie dla jego życia.Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Piotr Wyjadłowski

Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli
Stalowa Wola

Witam 13 lat temu miałem manię mycia rąk w gorącej wodzie miałem 19 lat minęło mi to ale nieświadomie sobie dłonie mam trwałe czerwone ślady z obu stron dłoni tak jak takie odbarwienia trudno mi z tym żyć. Czy jest szansa że jakiś zabieg chirurgiczny przywróci mi dawny stan skory?
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Krzysztof Paśko

Powiatowy Szpital Specjalistyczny
37-450 Stalowa Wola

Ginekolog- położnik- filozof najbardziej z tych trzech FILOZOF. Na miejscu ordynatora szpitala w Stalowej Woli zastanowiłabym się czy warto mieć w zespole lekarza, który wzbudza tak negatywne wrażenie w kontakcie z pacjentkami. Długo szukałam,, swojego" ginekologa i na mojej drodze poszukiwań przytrafił mi się jakieś 3 może 4 lata temu dr Paśko. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta. Pomijając złą diagnozę (wówczas jeszcze sama nie miałam pojęcia co tak ...
Opinia dodana przez: Anonim123

lekarz Arman Karapetyan

Szpital Specjalistyczny
Stanisława Staszica 4
37-450 Stalowa Wola

Polecam z całego serca. Podczas kiedy w szpitalu nikt nie zainteresował się stanem zdrowia mojego znajomego, Pan Karapetyan pomógł mu wrócić do zdrowia, chociaż nie wchodziło to w jego obowiązki. Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Meri

lekarz Małgorzata Stec

NZOZ Laboratorium Analityczne "PROBE"
al. Jana Pawła II 2 F
37-450 Stalowa Wola

Mielismy umowiona wizyte, - po czekaniu godziny w kolejce Pani niechetnie nas przyjela - dziwiac sie ze jeszcze ma pacjenta. Syn 6 letni do badania, a Pani doktor mojej corce 3 letniej kazala wyjsc z gabinetu bo zakaszlala ( chora nie byla) . Oczywiscie, ze nie pozwolilam na to aby corka 3 letnia byla w poczekalni sama. Przy badaniu dziecka zero empatycznosci, intrukcje jak surowy nauczyciel wydawala , stwierdzajac no ...
Opinia dodana przez: Marta

Aleksandra Jaruga

Psycholog

Goldatos Aleksandra Jaruga
37-416 Stalowa Wola

Fajna dość młoda psycholożka. Pomagała mojemu dziecku w trakcie rozwodu. Ma zdrowe podejście do klienta... Polecam

lekarz Zbigniew Gola

Reumatolog

NZOZ Poradnia Leczenia Osteoporozy i Chorób Narządu Ruchu Leczenie Ambulatoryjne
Wojska Polskiego 5
37-450 Stalowa Wola

Byłam u tego lekarza juz 3 razy(NFZ) i postanowiłam, że podzielę się ze światem, ze spotkałam Anioła...a tu taka ilość negatywnych komentarzy? Hmm.. no ja nie zgadzam się z tymi opiniami. Trafiłam do tego lekarza przypadkowo, ogromnie zaskoczyło mnie to, że nie zbagatelizował moich dolegliwości- co większość specjalistów robiło z uwagi na mój młody wiek. Nie oceniam ludzi z aspektu utrzymywania ze mną kontaktu wzrokowego- on skupia się na tym ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Agnieszka Tarasiuk-Staniak

Otolaryngolog

Szpital Specjalistyczny
Stanisława Staszica 4
37-450 Stalowa Wola

Pani dr nie potrafi określić przyczyny kolejnego zapalenia ucha u dziecka. Zapalenie nr 3 w ciągu 3 miesięcy. Podczas wizyty Pani dr. Poucza mnie ze inni lekarze zle leczą syna. Poprosiłam wiec o to żeby Pani dr postawiła diagnozę i przepisała jakiś skuteczny lek na to nawracające zapalenie. Niestety nie próbowała postawic żadnej diagnozy ani także przepisać żadnego leku. Zbyła mnie z gabinetu mówiąc, ze mam syna leczyc tak jak ...
Opinia dodana przez: Mama

lekarz Piotr Piłat

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

może uprzejmy ale szkieł to dobrać nie umie na NFZ .... wcześniej w starych okularach widziałem lepiej.

lekarz Edward Trafidło

Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Kwiatkowskiego 2
37-450 Stalowa Wola

To najlepszy lekarz internista jaki przyjmuje w Stalowej Woli. Zawsze wysłucha pacjenta, nigdy niczego nie zlekceważy. POLECAM
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Anna Schossler

Przychodnia Nr 1
Hutnicza 8
37-450 Stalowa Wola

Specjalista Pierwszej Klasy. Konkretna, mądra. Usunęła mi zaćmę. O takim efekcie nawet nie marzyłam. Z poważaniem bernadeta maksim
Opinia dodana przez: bernadeta

lekarz Roman Suduł

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej emDENTIKA s. c.
al. Jana Pawła II 13/210
37-450 Stalowa Wola

Milczenie, milczenie, milczenie - niech to zastąpi wszystko - moim zdaniem uprzejmość potrafi być u tego Pana na 6+ ale ma to swoją wymierną cenę

lekarz Barbara Suduł

Diabetolog

Staszica 18
37-450 Stalowa Wola

Ludzie boja sie opisywac swoje zle doswiadczenia z lekarzami, bo obawiaja sie, ze kiedys moga nie daj Boze z tym lekarzem sie zetknac ponownie jako pacjenci. Coz, to niestety jest mozliwe.

lek. dent. Wioletta Szymula-Szeląg

Stomatolog, Ortodonta

Tadeusza Sochy 19
37-450 Stalowa Wola

Pani doktor kompletnie nie zajmuje się pacjentem. Wszelkie zabiegi wykonuje.. pomoc dentystyczna a nie Pani doktor. Do tego gdy poszedłem do innego specjalisty potwierdził on moje przypuszczenia, że robotę Pani Wiola kompletnie spartoliła. Unikać jak ognia.
Opinia dodana przez: Tony

lekarz Dorota Gabska-Mądzik

Poniatowskiego 33A
37-450 Stalowa Wola

Wszystko super, bardzo dobrze wytłumaczone, same pozytywy, nie mam żadnych uwag do pani doktor, polecam

lekarz Eugeniusz Żugaj

Laryngolog

Przestrzenna 2
37-450 Stalowa Wola

Nikomu nie polecę tego lekarza, nie przykłada się nie zależy mu żeby pomóc pacjentowi, ten lekarz powinien zostać weterynarzem a nie lekarzem, nie wiem po co mu te dyplomy na ścianach jak nie potrafi leczyć, zdecydowanie odradzam.

lekarz Ewa Ptak

Neurolog

NZOZ Centrum Alergii Dr n. med. Danuta Myłek
aleja Jana Pawła II 13
37-450 Stalowa Wola

Ta kobieta już dawno nie powinna przyjmować, nakrzyczała na mnie że ma dośc wypisywania skierowań nie przeczytała historii choroby tylko ciągle wrzeszczała że nic od niej nie dostane.. w momencie gdy jej pokazałem karte informacyjną z jej oddziału i historie choroby którą sama prowadziła na oddziale neurologi delikatnie zmiekła ale nic od niej nie uzyskałem poza straconym dniem wolnym w pracy.Wytłumaczyłem "lekarce" że wykryto mi w głowie ziarniaka i że ...