dr n. med. Władysław Gaweł

Świetny lekarz! Chodzę do niego już od kilku lat i zawsze jest pomocny i miły, a co najważniejsze zna się na swoim fachu. Nawet jak się chce zasięgnąć porady telefonicznie to nie ma z tym najmniejszego problemu. Wiem, bo właśnie takiej porady potrzebowałam:). Wszystkie kobitki z mojej rodziny chodzą do niego i sobie chwalą. Jeśli ginekolog to tylko Pan Gaweł!!!

nie uczciwy!!!! aż szkoda słów!!!odradzano mi go teraz wiem ze to był błąd chodzić do niego na swoim przykładzie i mej dzidzi odradzam!!!!

Bardzo dobry lekarz, jak ktoś narzeka, że przedłuża wizyty to chyba przychodzi na wizytę z banalnymi problemami. Pierwszy raz zostałam tak dokładnie przepytana o swoje zdrowie. I zbadana dokładnie, wynik z usg i zdjęcia do ręki. Wizyta trwała ponad pół godziny. I uważam że te 150 zeta to były dobrze wydane pieniądze

Wybitny i ambitny specjalista, bardzo mądry i rzetelny lekarz, świetny i sympatyczny człowiek z poczuciem humoru. Kiedyś, widując Pana Doktora w przychodni, nie wzbudzał we mnie zaufania, ale słysząc wiele pozytywnych opinii, postanowiłam zapisać się na wizytę. Jestem Jego pacjentką już od wielu lat: początkowo wizyty kontrolne, potem ponad roczne staranie się o dziecko: Doktor wykonał mi wszystkie niezbędne badania, łącznie z badaniem drożności jajowodów, a potem dał mi doskonała radę jak zajść w ciążę i poskutkowało ! Prowadził moją pierwszą ciążę i osobiście wykonywał cesarskie cięcie (mamy 2,5 letnią ...

Prowadził moją pierwszą ciążę i osobiście wykonywał cesarskie cięcie (mamy 2,5 letnią córeczkę) a teraz prowadzi drugą ciążę.
Zawsze na wizycie jest miły, uprzejmy, taktowny, a do tego i zabawny. Zawsze wykonuje mi wszelkie badania (USG, wymaz).
Zawsze tłumaczy mi wszystko, co chciałabym wiedzieć i rozwiewa wszelkie obawy i wątpliwości- ma bardzo pozytywną energię i napawa optymizmem. Zawsze "jest"- tz. nie ma problemu z umówieniem się na wizytę i Doktor jeszcze NIGDY NIE "nawalił", żeby Go nie było, lub miałby się spóźnić.
Zawsze poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuję i zawsze pyta, czy mam jeszcze jakieś pytania do Niego.
Jest bardzo rzetelny jeśli chodzi o badanie: przeprowadza kompleksowy i szczegółowy wywiad i bierze pod uwagę wszelkie choroby. Nie zamieniłabym Doktora Gawła na żadnego innego lekarza ! ! !
Anna K. mama Julki.

Polecam. Bardzo dobry lekarz. Nie tylko zadaje pytania ale i słucha tego co sie do niego mówi. Wszystko na spokojnie, bez używania lekarskiej nowomowy. Przez cały czas przed i po operacji czułam, że jestem pod dobra opieka. makann.

Witam serdecznie! czy można prosić o jakieś namiary (nr telefonu) aby umówić się na wizytę prywatną u dr Gawła???

Witam serdecznie!

Rzetelny lekarz, z powołania, profesjonalista w każdym calu. Brak problemu z wizytą prywatną - kwestia kilku dni, publicznie nie wypowiadam się, gdyż nie korzystałam. Komplikacje powodują w jego przypadku, pełne zaangażowanie i pomoc, co nie przy każdym lekarzu może człowieka spotkać. Osobiście uważam, że jeden z lepszych lekarzy na terenie Górnego Śląska.

Nieuprzejmy, niepunktualny lekarz. Na pierwszej wizycie nie działał ekran do USG, na drugiej wizycie skasował mnie więcej niż byliśmy wcześniej umówieni. W końcu na wizycie państwowej potraktował mnie jak śmiecia. Najpierw się spóźnił prawie dwie godziny, a potem miał pretensje, że chciałabym USG. Z całego serca NIE POLECAM ani jego, ani jego prywatnej przychodni, gdzie panuje bałagan w rejestracji. Raz Cię nie zapiszą, raz doktor weźmie urlop i nie raczy o tym poinformować. Szkoda czasu i pieniędzy.

Świetny, godny polecenia, fachowo podchodzący do każdej wizyty. Bardzo uprzejmy, miły i rzeczowy. Prowadził moją pierwszą ciąże i teraz również do niego uczęszczam. Jednym słowem superfachowiec!!!!!!!! POLECAM wszystkim paniom!!!

Świetny, godny polecenia, fachowo podchodzący do każdej wizyty.
Jednym słowem superfachowiec!!!!!!!!
POLECAM wszystkim paniom!!!

polecam, jestem bardzo zadowolona z operacji i z opieki Pana Doktora.

polecam, jestem bardzo zadowolona z operacji i z opieki Pana Doktora.