lekarz Włodzimierz Adamczyk

Jest uprzejmy tłumaczy na czym polega leczenie, jak również przyczynę choroby, omawia sposoby leczenia rehabiliacji. Polecam

Lekarz w pełni spełnił moje oczekiwanie zlecił dodatkowe badania bez żadnych problemów omówił moje schorzenie

Jest kompetentny, tłumaczący rodzaj choroby jak i sposób jej leczenia, polecam.

Jest kompetentny, tłumaczący rodzaj choroby jak i sposób jej leczenia, polecam.

to jest przykre,tak to jest jak lekarze chcą tylko kasy i myślą że zarobią fortunę kiedy przychodzi szara rzeczywistość i nie ma fortuny I NIE MA LEKARZY Z POWOŁANIA!!!bo myśleli inaczej jak szli na studia będę nieźle zarabiał i leczył ludzi,dziś niestety ani kasy a ludzie źli bo czego oni chcą życie ma boleć tak myśli przeciętny polak nawet lekarz bo to taki sam człowiek jak i ty!!!

Jest lekarzem znającym się na swojej pracy.

Jest lekarzem znającym się na swojej pracy.

nie robi wywiadu z pacjentem,nie słucha pacjenta,odzywa się niesympatycznie do pacjenta.Na dzień dzisiejszy dla tego lekarza jestem zdrowa i mogę funkcjonować normalnie,ale niestety się pomylił pan.dr konsultacje zrobiłam z drugim lekarzem i zupełnie co innego powiedział i zupełnie inne metody zachował wobec mnie mam nadzieje że wyjdę z cienia bólu w którym żyje już tyle lat bo jednak są to nogi a nie włosy na głowie!!!