Włodzimierz Deja

2,9

Świetny fachowiec chirurgi, przyszłam z rwącym od bólu palcem, doktor Deja rozciął palec, oczyścił ropień, szybko i sprawnie, ulga natychmiastowa, szkoda, że od razu nie trafiłam do gabinetu doktora Deji.

Lekarz nie sympatyczny, być może w swoim gabinecie i za pieniądze wizyty wyglądają inaczej, ale jako orzecznik ZUS to człowiek pozbawiony jakichkolwiek uczuć. Po zbadaniu a raczej namacaniu palcami wydał opinie zdolny do pracy - człowiekowi z rwą kulszową.

Mialam zabieg u doktora Deji, bardzo dobry chirurg z profesjonalnym podejściem do pacjenta, skierowanie na dalsze leczenie w poradni chirurgicznej,wyjaśnienie problemu i kontynuacją leczenia u doktora.Wszystko w jak najlepszym pożądku.

z daleka od tego czlowieka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Niestety nie mogę powiedzieć tego samego. Lekarz nieprzyjemny, niemiły. Nie słucha pacjenta. Nie rozpoznał u mnie choroby, twierdząc, że nic mi nie jest i dolegliwości wynikają ze złej diety. Nie widział wskazań chirurgicznych, a na prośbę by wypisał maść na ból zrobił to z wielką łaską. Dwa tygodnie później nie mogąc wytrzymać z bólu poszłam do innego chirurga, który zdiagnozował u mnie pęknięta szczelinę odbytu... Dziękuję Panu Deja za taką pomoc... sformułowanie lekarz to za dużo powiedziane.

Niestety nie mogę powiedzieć tego samego.
Lekarz nieprzyjemny, niemiły. Nie słucha pacjenta.

Dziękuję doktorowi Deji za zabieg i pokierowanie na dalsze specjalistyczne leczenie. Chirurg z wielkim doświadczeniem. Bardzo uważny i doskonały zabiegowiec.

Kompletny brak empatii do drugiego człowieka. To ma być lekarz. Ciekawe jakie premie wysokie dostaje za orzecznictwo w ZUSIE. Najlepiej wszyskich udupic.

Profesjonalny lekarz-chirurg, trzykrotnie mialam zabieg, kazdy przeniósł oczekiwany efekt.Bardzo dziękuję i polecam chirurga Deję.

Bardzo dobry i kompetentny chirurg. Trafiłem do doktora z powaznym uraze. Doktor Deja szybko postawil właściwą diagnoze, na miejscu zlecił badanie głowy i pilnie skierował do szpitala. Dziękuję za rzetelność, fachowość i natychmiastowe działanie. Bardzo silidne i poważne podejście do pacjenta a przedewszystkim świetny fachowiec. Bardzo mi pomógł.

Byłam u doktora w sprawie orzeczenia stanu zdrowia...bałam się, bo nie wyglądam na chorą, a naczytałam się róznych rzeczy o takich badaniach...mam dyskopatię dwupoziomową, boli ale jakoś specjalnie to pokazuję...,lekarz mnie dokładnie zbadał i oświadczyl,że zwolnienie jest zasadne. Jesli chodzi o orzecznictwo to nie był zbyt wylewny, ale nie na tym jego rola polegala...nie komentował tylko robił swoje... myslę,że jak ktoś jest naprawdę chory to nie ma się czego bać...