lekarz Włodzimierz Migacz

bardzo delikatny super sprzęt do diagnozy lekarz 21wieku z klasą polecam każdej pani

Lepszego ginekologa nigdy nie miałam!!!! Profesjonalny, kompetentny, wzbudza wielkie zaufanie, wszystko na 5+, leczyłam się u niego a teraz prowadzi moją ciążę!!!! Zycze wszystkim takiego lekarza!!!

Witam!!! Mam pytanie czy któraś z was miała robioną przez dr. Migacza laparoskopię jeśli tak to jak przeszła i ile kosztował cały zabieg. Bardzo proszę o odpowiedz!!!

Pan doktor prowadził moją ciążę przez kilka pierwszych miesięcy. Nie mam do niego zastrzeżeń pod względem kompetencji, jednak dla mnie było problemem, że nie traktował mnie całościowo np.nie zawsze kontrolował wagę i ciśnienie. Miałam wrażenie, że szuka głównie jakiegoś objawu, którym możne by się zajac. Mnie to niepotrzebnie stresowało.

Dr. Migacz jest bardzo dobrym lekarzem. Jest kompetentny, uprzejmy. Jeździmy do doktora już od wielu lat. Jestesmy bardzo zadowolone. Teraz prowadzi moją ciąże ;). Pozdrawiamy z Kietrza

potrzebuje numeru do doktora to pilne ponieważ się tak w tej ciąży stałam roztargniona ze wszystko gubię :/

Uważam,że to bardzo dobry lekarz, mojej mamie bardzo pomógł i uratował przed operacją

Zdecydowanie polecam!!!!!! Chodzi do niego moja mama, kuzynka, i polowa mojej KOBIECEJ rodziny:):):):) lepszego ginekologa to nigdy nie miałam a było ich kilku!!

Dr Migacz to godny polecenia lekarz!Nie zamieniłabym go na innego.Nie sprawia mi to kłopotu ,że muszę jechać na umówioną wizytę dwie godziny.Warto!

bardzo mi pomógł, nie bagatelizuje objawów, wie co jest powinnoscią leczącego lekarza wg sztuki