dr n. med. Włodzimierz Piwowar

Chirurg dziecięcy

Wspaniały człowiek i lekarz - ma świetnie podejście zarówno do dzieci, jak i rodziców. Wszystko tłumaczy kilka razy i jest bardzo cierpliwy. Jest dowcipny i widać, że praca sprawia mu przyjemność. Zrobił na mnie ogromne pozytywne wrażenie. Szczerze polecam.

Cudowny człowiek i jeszcze lepszy lekarz

Cudowny człowiek i jeszcze lepszy lekarz

najbardziej podoba mi się u tego lekarza podejście do dzieci i rodziców bo to bardzo jest nam potrzebne o efektach nic nie dodam bo co mam pisać to cuda nic więcej.Jak przechodzi korytarzem to zaczepia pacjętów uśmiecha się co mogą pozazdrościć mu inni lekarze tego poczucia humoru tylko modlić się żeby nie odszedł z Instytutu.Niezostawiaj nas Panie Doktorze bo nie wszystkich jest stać na prywatne operacje..

dr Włodzimierz Piwowar operował rozszczep podniebienia u mojego syna Jasia, który miał wówczas 9 m-cy. Poza tym, że jest świetnym lekarzem to rewelacyjny człowiek, MISTRZ w 100%. Tacy lekarze powodują, ze człowiek mimo wszystko wierzy, że może liczyć na profesjonalną pomoc dla swoich dzieci. Jeszcze nigdy nie spotkałem wcześniej, ani później takiego lekarza. Karol Panasewicz

Karol Panasewicz

Najlepszy lekarz jakiego spotkała. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wizyt, zabiegów i efektów

najlepszy chirurg dziecięcy jakiego spotkaliśmy, a spotkaliśmy ich wielu...

najlepszy chirurg dziecięcy jakiego spotkaliśmy, a spotkaliśmy ich wielu...

Wspaniały lekarz i człowiek. Swoim pełnieniem misji (inaczej podejścia do wykonywania zawodu lekarza przez Pana Doktora nazwać nie można) stanowić powinien wzór dla całego środowiska medycznego. Jesteśmy z żoną niezmiernie Panu wdzięczni za to co wykonał dla naszego synka. Panie Doktorze: Jest Pan WIELKI.

Jesteśmy z żoną niezmiernie Panu wdzięczni za to co wykonał dla naszego synka.
Panie Doktorze: Jest Pan WIELKI.

Wspaniały człowiek, który odmienił życie nie tylko naszej córeczki ale również i nasze. Bóg, obdarzył Go ogromnym darem, można śmiało powiedziec, że czyni cuda. Profesjonalista i fachowiec. Dziekujemy Doktorze:-))

Profesjonalista i fachowiec. Dziekujemy Doktorze:-))

Wspaniały człowiek, uprzejmy , kompetenty. Brak skali ocen dla tego lekarza , z prawdziwym podejsciem do pacjenta. Potrafi ze spokojem wytłumaczyć chorobę i cały pzrebieg leczenia . Spełnił oczekiwania moje i mojego synka w 200% .Oby więcej tak wspaniałych rąk do lecznia. Gratuluje doktorowi tej precyzji w rączkach!!! U syna nie ma znaku po rozszczepie. Pozdrawiam dokotorze!!! Mama Tomaszka z zespołem Pierre - Robin

Naprawdę świetny lekarz!!! ...po prostu profesjonalista!

Naprawdę świetny lekarz!!!
...po prostu profesjonalista!