dr n. med. Włodzimierz Żychliński

Bardzo uprzejmy i troskliwy. Bardzo poważnie podszedł do leczenia mojego dziecka, właściwie je zdiagnozował oraz skutecznie wyleczył z bardzo poważniej choroby z trwałym skutkiem, dzięki czemu moje dziecko może się teraz prawidłowo rozwijać, tak jak jego rówieśnicy. Oby było więcej lekarzy z taką wiedzą i podejściem do choroby oraz pacjenta jakie posiada dr Żychliński

Poziom kompetencji Pana Doktora trudno mi ocenić, ponieważ się na leczeniu nie znam, ale byłem traktowany godnie, miło i spokojnie. Pan Doktor wypytał mnie o wszystko, póżniej zbadał. Następnie wydał zalecenia. Posłuchałem go i teraz jestem zdrowy. POLECAM!!

Zdecydowanie polecam. Jako jedyny lekarz zdiagnozował moj problem z kolanem i to tylko za pomoca badania w gabinecie bez zadnych RTG, USG, MRI. Diagnoza potwierdziła sie w 100 %. Problem miałem od ponad roku, gdzie chodzilem do róznych "specjalistów" ponoc najlepszych w trojmiescie od kolan i twierdzili ze nic mi nie jest. Dzisiaj dzieki dr Zyuchlinskiemu jestem juz po operacji, w trakcie rehabilitacji i niedługo bede mogł zagrac z kumplami w pilke nozna. ;-)

Pan Doktor jest nie tylko oddany i uprzejmy dla pacjenta, ale skłonny do wszelkiej pomocy. Poświęcił mi wiele czasu i energii z cudownym skutkiem- chodzę, a miałem diagnozę innych "specjalistów:, że już nigdy nie będę chodzić!Wytrwale tłumaczył mi zasady postępowania i cierpliwie znosił moje skargi. DZIĘKUJĘ!!!

Zero wiedzy lekarskiej. Zdiagnozował moje dziecko bez żadnych badań że nie będzie chodziło a za trzy miesiące zaczęło chodzić. Obecnie jest dyrektorem szpitala.

Obecnie jest dyrektorem szpitala.

Myślący specjalista, co nieczęsto się zdarza. Szuka przyczyny choroby a nie tylko łagodzi objawy. Solidny i bardzo kompetentny!!

Mogę wypowiedziec się o Panu doktorze tylko w sposób pozytywny.Bardzo mi pomógł. Znakomity diagnostyk, jako jedyny z wielu lekarzy do których uczęszczałam odkrył przyczynę dolegliwości i podjał skuteczne leczenie.Uprzejmie wytłumaczył co będzie dalej i jak będzie postepowac leczenie a także jak będzie wyglądała sama operacja.Co prawda moje leczenie i operacja odbyło sie kilka lat temu, jednak wiem że w zachowaniu i specyfice Pana doktora nic się nie zmieniło, ponieważ polecałam go wielu znajomym.

Niesympatyczny, niemiły, według mnie nie potrafi zdiagnozować porządnie choroby. Leczyłem się u tego pana przez 3 miesiące ale musiałem zrezygnować bo w niczym mi nie pomógł.

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Po kilku wizytach u innych ortopedów, ten od razu zdiagnozował mój problem, pomógł wykonać wszystkie pomocnicze badania, przeprowadził przez operację, a następnie rehabilitację. Bardzo miły, w przystępny sposób tłumaczy co się będzie działo podczas operacji i tuż po niej.

Brak kompetycji, brak zrozumienia pacjenta,nie potrawie wyrazić tego słowami. Leczenie polega na przechodzeniu może samo się zagoi. Zapytałem co to może być na trzeciej wizycie odpowiadać - nie wiem.