lek. dent. Wojciech Bieńkowski

nikomu nie polecam ! po wizycie u niego niesamowity bol zeba , za wizytę poprawiającą powiedział ze nic nie płacę co mi się wydało oczywiste, lecz do następnej wizyty doliczył sobie za nią 200 zł i tak z 2 wizyt zapowiedzianych ( szacowany koszt 700 zł) zrobily się 3 ( 900 zł ) i miała być jeszcze jedna wizyta na tego samego zęba za 200 zł czyli miało wyjść 1100 zł lecz już zrezygnowałem. Ząb się zaczął kruszyć. Jak dla mnie niekompetentny oszust. Nie polecam !

Ja i moja rodzina jesteśmy pacjentami dr Bieńkowskiego od bardzo wielu lat, wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni i nadal pozostaniemi wiernymi pacjentami Doktora i miłego dobrze wypsażonego gabinetu przy ulicy Reja.

Bardzo dobry i kompetentny stomatolog. Potrafił mnie i żonie wyleczyć na prawdę trudne przypadki. Pod względem wiedzy i doświadczenia godny polecenia. Jeśli chodzi o czas poświęcony pacjentowi to mógłby się trochę bardziej postarać. Ale trzeba też przyznać, że na każde pytanie odpowie kompetentnie, więc może to tylko moje odczucie. Najlepiej wyposażony prywatny gabinet jaki widziałem, więc potwierdzam opinię już tu przytoczoną. Obsługa gabinetu (asystentka i pomoce dentystyczne) też bez zastrzeżeń, choć chyba mu się trochę wykruszył personel przez ostatnie parę lat. Ceny wydają mi się raczej przystępne w porównaniu z ...

Ceny wydają mi się raczej przystępne w porównaniu z cenami w Warszawie.

niekompetentny, nie wyleczył zęba co spowodowało ciężkie zapalenie i doprowadziło do usunięcia zęba.

Bardzo dobrze wyposażony gabinet lekarski

Bardzo dobrze wyposażony gabinet lekarski