lek. med. Wojciech Chylickilek. med. Wojciech Chylicki - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

lek. med. Wojciech Chylicki

"W mojej codziennej pracy nie szczędzę wysiłków aby stworzyć świat przyjazny kobiecie.

Jestem świadomy tego z jakim stresem ...

Jestem świadomy tego z jakim stresem wiąże się zwykle wizyta u ginekologa. Wiem również, że wstyd i lęk przed badaniem powodują często rezygnację z regularnej zalecanej profilaktyki (w tym badań ginekologicznych), a nawet zwykłych porad.

Jako lekarz ginekolog znający wrażliwość kobiet i specyfikę zawodu, staram się, by pobyt w moim gabinecie był jak najmniej stresujący,
a badanie w miarę możliwości delikatne i bezbolesne"

polecam . pan dr.prowadzi moja ciąże i jestem bardzo zadowolona . wiem wszystko na temat zdrowia mojego dziecka, jak się rozwija , co powinnam robić. naprawde lekarz godny pochwały

polecam .
pan dr.prowadzi moja ciąże i jestem bardzo zadowolona .
naprawde lekarz godny pochwały

Zaskoczenie nowym poziomem opieki w publicznej służbie zdrowia. Młody ale moim zdaniem kompetentny lekarz. Poświęcił mi dużo czasu (pomimo pełnej poczekalni pacjentek).Odpowiedział na wszystkie pytania.Zrobił usg cytologie faktycznie bez proszenia - co chyba jest rzadkością w innych przychodniach. Mam nadzieję,że z wiekiem nie popsuje się i nie wypali i zyska jeszcze więcje doświadczenia.

Zaskoczenie nowym poziomem opieki w publicznej służbie zdrowia.

Polecam, wcześniej byłam u dwóch innych lekarzy i nie zrobili mi podstawowych badań, a teraz nie muszę się dopytywać i prosić o badania.