dr n. med. Wojciech Drobek

Witam. rewelacyjny lekarz!Pierwsza moja wizyta kosztowała 350PLN i trwała 3 godz!!! następne 150PLN 1godz. leczenie trwało ok.1roku teraz stawiam się na kontrole. "leczyłem się" u wielu specjalistów i w Klinice PAM przez wiele lat. doszło do tego,że na fotelu stomatologicznym nie mogłem otworzyć ust.ból był okrutny.po diagnozie dr Drobka i dostosowaniu się do zaleceń (masaż twarzy upierdliwy na początku:)) odpowiednie ćwiczenia i medykamenty ) stał się cud!! otwieram i zamykam paszcze :) mogę się śmiać, gryźć i żuć oczywiście z umiarem! gorąco polecam i dziękuję :) P.S. i mam do Jastrzębia 670km ;)

Poleciłabym doktora Drobka każdemu pacjentowi z problemami ze szczęką. Jest to jeden z tych specjalistów, którzy specjalizują się w jednej dziedzinie i, jeśli problem dotyczy czegoś innego (np. odsłoniętych szyjek zębowych), to odsyła do innych specjalistów...no bo nie ma specjalistów od wszystkiego! Pozdrawiam

POLECAM ! Lekarz który pomaga choremu,kompetentny,uprzejmy.

POLECAM !
Lekarz który pomaga choremu,kompetentny,uprzejmy.

Lekarz z wysokimi kwalifikacjami,super podejscie do pacjenta, skuteczne metody leczenia.Polecam.

absolutny profesjonalista, godny polecenia

absolutny profesjonalista, godny polecenia

Jestem w pełni zadowolona z wizyty. Lekarz bardzo zaangażowany, z ogromną wiedzą. Dzięki przeprowadzeniu "wywiadu" nie dość, że Pan Wojciech znalazł przyczyny bólu, to dodatkowo dzieki temu zaczełam zwracać uwagę na różnorodność swojego bólu - teraz potrafię go dokładnie określić (przypuszczam, że sama nigdy bym nie zwróciła na to takiej uwagi, a wiedza na temat bólu bardzo pomaga). Bardzo miły i sympatyczny lekarz, a przy tym BARDZO DOBRZE wyspecjalizowany w swojej dziedzinie. Po wizycie czuję się znów pełna nadzieji na poprawę zdrowia. Z pewnością polecam tego Lekarza! I oby każdy lekarz był właśnie taki jak Dr. Wojciech :) Pozdrawiam i apeluje: Szukajcie powodu swojego bólu - nie faszerujcie się lekami przeciwbólowymi!

Diagnoza została dobrze postawiona. Po zastosowaniu się do zaleceń pana doktora, bóle się nie pojawiają. Jestem zadowolona. Dziękuję!

Miałam okazję spotkac Doktora podczas konsultacji na AM we Wrocławiu. Bardzo dokładny, rzeczowy Doktor a zarazem przesympatyczny człowiek. Dysponuje szeroką wiedzą medyczną popartą również własnymi badaniami. Uzyskałam szereg cennych porad i cwiczeń zarówno w zakresie bólu szczęki jak i ogólnie stawów z którymi mam problemy. Polecam nie tylko znajomym!

Polecam , bardzo kompetentny lekarz.Ceny podane przez anonimową osobę są nieprawdziwe.

Doskonały fachowiec, widać że pracował i zdobywał wiedzę za granicą. Pierwszy lekarz, który pytał o wszystko co związane z bólem. Miałam bóle twarzy i głowy przez prawie 10 lat, żaden neurolog nie wiedział co się dzieje. Dokładnie dobrał ćwiczenia, które robiłam regularnie i lekarstwa, jednoznacznie wszystko wyjaśnił, choć trwało to prawie 1,5 godziny. Od pół roku żyję od nowa!!! Zdecydowanie polecam!