lekarz Wojciech Dybek

Dr Dybek Wojciech jest lekarzem który służy fachową pomocą mnie i mojemu mężowi. Leczymy się u Niego i zawsze bardzo fachowo wytłumaczy dlaczego boli i jak leczyć dane schorzenie. Parę dni temu w szpitalu w Miliczu gdzie jest kierownikiem oddziału ortopedycznego przeszłam operację. W ciągu wielu lat i "odwiedzeniu" wielu szpitali, nie spotkałam się jeszcze z tak przyjaznym dla pacjenta personelem i bardzo fachowym podejściem tam pracujących lekarzy. Polecam wszystkim.

W dniu dzisiejszym moja mam niezbyt fortunnie odbyła wizytę w ramach opieki LuxMed u Pana ortopedy. Pomimo całej historii choroby opisanej w systemie, lekarz odmówił jakiejkolwiek konsultacji, bo podobno nie specjalizuje się w osteoporozie, to w czym się specjalizuje ortopeda ? Tym samym moja chora na stwardnienie rozsiane mama niepotrzebnie fatygowała się ponad 50 km do Wrocławia, żeby usłyszeć od szanownego pana pseudo ortopedy, żeby po potrzebne leki poszła do internisty, albo innego lekarza. Lekarz niesympatyczny, nie nastawiony na pacjenta, na pewno nie godny polecenia.