lekarz Wojciech Jankowski

Z takim lekarzem aż miło rozmawiać, nawet o operacji. Wszystko wytłumaczy, jest cierpliwy i uważnie słucha pacjenta. Elżbieta

Elżbieta

Jak na obecne czasy lekarz absolutnie niezwykły - "serce na dłoni". Kompetentny, uprzejmy, stara się pomóc każdemu. Szczegółowo tłumaczy podłoże schorzenia, jasno określa jak działa terapia i jakie są jej spodziewane efekty. Nie szasta lekami przeciwbólowymi stara się ustalić przyczynę dolegliwości, proponuje fizykoterapię, mówi o tym jak zmienić tryb życia, aby w miarę możliwości szybciej uzyskać poprawę. Tłumaczy jak działa aparat ruchu, czym go można przeciążyć i czego zdecydowanie unikać. Pacjent zawsze ma wrażenie że jest mile przez niego widziany, co potwierdzają kolejki pacjentów pod jego gabinetem oraz opinie, które o nim wygłaszają.

W pełni kompetentny lekarz nie naciągający pacjentów na koszty trafiłem na niego przypadkiem prywatnie zpisał mnie na barską cobym nie płacił za kolejne wizyty rzadko się spotyka takich ludzi dodam że zapisał rehabilitacje na NFZ.

Gdyby wszyscy lekarze tacy byli ;) Kompetentny, miły i mimo trudnych warunków (kłótnie pod gabinetem m. in.) poświęca czas pacjentowi

To lekarz który chce i umie pomóc. cierpiącym ,niezwykle cierpliwym Umie słuchać. Raczej nie spotyka się takich lekarzy.

Jestem w trakcie leczenia narazie moja opinia jest taka.

Jestem w trakcie leczenia narazie moja opinia jest taka.

jestem zadowolona, że mnie leczy.dostałam skierownia na badania, które zrobiłam dosyc szybko na Barskiej ( ok 2 tyg czekania na termin),Miły, ciepły i poświęca dużo czasu pacjentowi.POLECAM.

to lekarz z prawdziwego zdarzenia, a w zasadzie z powołania; jest dla pacjenta; wszystkie poprzednie opinie są zbieżne z moją; tacy ludzie przywracają wiarę w polską służbę zdrowia;

To wspaniały , bardzo życzliwy lekarz,kompetentny i bardzo przystojny. Aneta B.

To wspaniały , bardzo życzliwy lekarz,kompetentny i bardzo
przystojny.
Aneta B.

Super lekarz, miły kompetentny, bardzo mi pomógł, jestem po dwóch operacjach kolana, i tylko on mi pomógł a nie żaden inny starszy stażem lekarz