dr hab. Wojciech Kiebzak

Rehabilitant

Jestem mamą wczesniaków bliźniaków. Borykali się z różnymi dysfunkcjami i dzięki terapii opracowanej przez profesora wychodzimy na prostą. Każdemu z chłopców poświęca dużo uwagi i dokładnie bada. Jego wybuchowość wynika z błędów notorycznie popełnianych przez rodziców. Przy dużej samodyscyplinie rodziców w terapii i codziennie pielęgnacji dzieci, wizyta u prof przebiega bezproblemowo. Cały zespół jest godny polecenia.

Mamy pandemię, nie mogłam nigdzie skonsultować mojego dziecka. Tu z nieba spadł nam dr Kiebzak. Opracował wraz ze swoim zespołem konsultacje zdalne, my nagrywamy dziecko, a potem dostajemy wskazówki co robić. Pan doktor podyktował mi stronę A4 zaleceń - jak ćwiczyć, jak pielęgnować i czego unikać, omawiając ze mną dokładnie każdy punkt. Za 3 dni mamy wysłać filmiki z postępami i dostaniemy kolejne wytyczne. Byłam załamana widząc jak męczy się moje dziecko. Pan doktor uspokoił mnie, powiedział, że zrobimy co się da na odległość, że po to jest, żeby pomóc jak tylko się da. Jesteśmy z mężem pod wrażeniem życzliwości i zaangażowania w nasz problem. Dziękujemy!!

Osobowość trudna, złożona. Nie panuje nad sobą i emocjami. Zapomina, że rehabilitacja to proces w którym rehabilitant odgrywa również rolę psychologiczną- wspiera nie tylko dziecko, ale i rodziców.Bezkompromisowy i chamski. Łatwo go wyprowadzić z równowagi kiedy coś nie idzie po jego myśli. Kompetenty, wiedzę ma ogromną, ale nad podejściem psychologicznym do opiekunów i rodziców powinien popracować. Nie polecam.

Witam. Gorąco polecam dr. W. Kiebzak. Świetny specjalista oraz człowiek. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Bardzo pomógł i pomaga nam jak i naszej córce. Poza tym oczywiście dobry człowiek. Jeszcze raz gorąco polecam.