dr n. med. Wojciech Kluszczyk

POLECAM, PROFESJONALNY, LOJALNY I ODPOWIEDZIALNY. RZETELNIE POTRAFI OCENIĆ SYTUACJE I SZYBKO PODEJMUJE WŁASCIWĄ DECYZJĘ.

CZY ZA WIZYTE U TEGO LEKARZA SIE PŁACI?? MOŻNA IŚĆ DO NIEGO DARMOWO?!

CZY ZA WIZYTE U TEGO LEKARZA SIE PŁACI??
MOŻNA IŚĆ DO NIEGO DARMOWO?!

Super! Prowadził moje dwie ciążę - pełne zaangażowanie, wsparcie, czas. No i to poczucie humoru - gratuluję błyskotliwości i inteligencji.

bardzo dobry lekarz polecam nie zmienilabym go na zadnego innego chodze do niego od dluzszego czasu jest uprzejmy przedewszystkim zna sie na swojej pracy wie co robi zawsze jestem zadowolona nigdy nie bylo sytuacji zebym raz nie wiedziala co mi dolega zawsze wyjasnia jasno i konkretnie

Dotychczas żaden lekarz nie wzbudził tak bardzo mojego zaufania. Kompetentny, obowiązkowy, służący pomocą poza gabinetem (telefonicznie, w szpitalu). Najlepszy jakiego znam...

Witam nazywam się Beata Blukacz mam troje dzieci.Trzecia ciąża była zagrożona i gdyby nie dr.Wojciech Kluszczyk to nie wiem jak by się skończyła .Bardzo się cieszę że zaufałam i nie rodziłam w Zabrzu(moje miasto rodzinne ) a w WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM. Obecnie mieszkam nad morzem i do ginekologa ....TYLKO DO DOKTORA KLUSZCZYKA.... (przy okazji odwiedzam rodzine) pozdrawiam serdecznie wspaniałego lekarza i człowieka p.dr.W.Kluszczyka mam nadzieję że wszystkie negatywne opinie które pojawiają się nie będą brane pod uwagę.(www.beatablukacz.pl) to nie sztuka oczerniać ANONIMOWO!!!!

pozdrawiam serdecznie wspaniałego lekarza i człowieka p.dr.W.Kluszczyka
to nie sztuka oczerniać ANONIMOWO!!!!

Dobrze, że jeszcze mamy lekarzy tak kompetentnych a przy tym uprzejmych i z poczuciem humoru!!!!!

wspaniały lekarz, profesjonalny, wykonuje zawód z powołania, dla mnie zawsze bardzo uprzejmy i życzliwy, bardzo polecam - warto zapłacić za taką opiekę.

super lekarz , wspaniałe podejście do pacjentki, no i ten jego uśmiech!!!

super lekarz , wspaniałe podejście do pacjentki, no i ten jego uśmiech!!!