witam byłam pacjentką pana dr 16 lat temu , Gdy rodziłam synka pan dr uratował mi życie za co będę mu wdzięczna . A co najważniejsze nie wziął ani złotówki do rączki jak reszta . bardzo dobry fachowiec , ci którzy źle się wypowiadają na jego temat ,nie rozumieją lekarza ,który nie mydli pacjentce oczu (miłymi gestami czy komplementami ) tylko czasem mówi brutalną prawdę nie pamiętam ile kosztowały te wizyty na pewno były tańsze niż u konkurencji

witam

tak miłego i rzeczowego lekarza, podchodzacego do pacjeta z sercem i zrozumieniem dawno nie spotkałam.wyleczył moja mame z raka szyjki macicy....polecam kazdej kobiecie.Oby wiecej takich lekarzy.Dziekuje raz jeszcze.

Kompletny brak doświadczenia. Posila się opiniami innych lekarzy ponieważ nie ma własnej koncepcji leczenia. Wszystkie ciąże dla tego człowieka to ciąże zgrożone? To znaczy Drogie Panie, że nie nadajemy się do rodzenia dzieci. Odradzam korzystanie z usług tego pana - nic dziwnego, że w Tomaszowie jest coraz mniej porodów - pacjentki stąd uciekają i bardzo dobrze. Jeżeli odziałem w Tomaszowie ma kierowac taki człowiek to lepiej żeby go wogóle zamknięto - po pierwsze NIE SZKODZIC.

Rodziłam w Brzezinach 3,5 roku temu. byłam jego pacjentka - prowadził ciąże. nie był przy porodzie mimo ze chciałam zaplacic (cenie to ze nie chciał pieniedzy). Rodziłam z innym lekarzem ktory byl fantastyczny podczas porodu i polozna ktora byla moja znajoma. po porodzie dostalam strasznego krwotoku bo lekarz ktory byl przy porodzie nie zorientowal sie ze macica nabiera krwi zamiast sie oczyszczac. dr Kocemba ratowal mi zycie razem z cała reszta lekarzy, anastezjologow itd. wszyscy przyjechali z domow bo bylo bardzo zle. uratowali mnie i do konca zycia bede wdzieczna Kocembie ze przyjechal do mnie i ze walczyli o moje zycie. Polecam dr Kocembe i bardzo zaluje ze nie jest juz ordynatorem w Brzezinach, brakuje jego stanowczej reki w szpitalu! nie jest to lekarz ktory bardzo da sie lubic ale robi swoje i jest naprawde b. dobrym lekarzem. nie chodzi o to zeby byl dla nas super uprzejmy ale o to zeby dobrze nas leczyl. Polecam z całego serca! Ps. mimo krwotoku bardzo dobrze wspominam porod, rodzilo mi sie w Brzezinach fantastycznie!!!

Zastanawia mnie, jak to jest, że jedne kobiety za wizytę prywatną z tego co widzę, płacą 60-70zł, a ja zawsze 80. Byc może wynika to z tego, że prowadzenie ciąży jest droższe, albo po prostu wizyty zdrożały- co mnie osobiście by nie dziwiło, skoro jest ordynatorem w szpitalu. Jeśli chodzi o moje wizyty prywatne, nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, lekarz jest miły (zwraca się per ''proszę szanownej pani''), rzeczowy i godny zaufania. Miałam też przyjemnośc zetknąc się z nim w szpitalu, raczej polecam prywatnie. W szpitalu jest ciągle zabiegany, ma ...

Jeśli chodzi o moje wizyty prywatne, nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, lekarz jest miły (zwraca się per ''proszę szanownej pani''), rzeczowy i godny zaufania. Miałam też przyjemnośc zetknąc się z nim w szpitalu, raczej polecam prywatnie. W szpitalu jest ciągle zabiegany, ma zawsze masę rzeczy na głowie i nie jest w stanie poświęcic pacjentce tyle czasu, ile by chciał. Moja ciąża przebiega bez zastrzeżeń, ale gdy mam jakiekolwiek, nawet głupie pozornie pytania czy wątpliwości, zawsze mogę spytac i wiem, że dr Kocemba bez problemu wszystko wyjaśni. POLECAM.

kompetentny oby wiecej takich lekarzy w naszych publicznych szpitalach mysle ze ginekologia w tomaszowie maz zyskala bardzo zatrudniajac takiego fachowca polecam smialek elzbieta

Bardzo kompetentny lekarz, świetny fachowiec. Bardzo jasno i klarownie tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Lekarz z poczuciem humoru i świetnym podejściem do pacjentki. Polecałam i będę polecac wszystkim kobietom. Według mojej oceny to lekarz godny polecenia.

Dr Kocemba to prawdziwy fachowiec,lekarz stanowczy i konsekwentny a przy tym uprzejmy człowiek,który nigdy nie pozostawia pytań bez odpowiedzi i rozwiewa watpliwości przyszłych,nierzadko zestresowanych mam.Polecam bez zastrzeżeń.

Miałam o lekarzu dobrą opinię, ale jak przekonałam się na własnej skórze to nie polecam go nikomu, niepotrafi sie zająsc pacjentką i obiecuje badania a potem sie wypiera że nie są potrzebna i ma rózne stawki płacy bo ja płaciłam 80 zł a jak czytam to inne kobiety płaca za wizite 60 zł i 70 zł.Czy to jest stanowczy lekarz?

Świetny lekarz, bardzo kompetentny i rzeczowy. Prowadził moje dwie ciąże. Praktycznie przez całą dobę jest dostępny telefonicznie dla swoich pacjentek, odpowie na każde nurtujące pytanie,jego spokój i opanowanie nawet w sytuacjach bardzo trudnych bardzo pomagają pacjentkom. Podczas pobytów w szpitalu, a było ich dużo, miałam świetną opiekę. Mój mąż w każdej chwili mógł wejść do gabinetu i uzyskać informacje. Lekarz na bieżąco informował go o moim stanie zdrowia.