lekarz Wojciech Maroszyński

2,4
2,4

Ciężko jest mi jednoznacznie ocenic tego lekarza. Nie chcę tu kwestionowac jego wiedzy czy kompetencji jako ginekologa. Nie zbyt uprzejme jest jednak podchodzenie do pacjentki. Może tylko ja odnosiłam takie wrażenie, ale niekiedy czułam się jak małolata, której ktoś przez przypadek zrobił dziecko:-( a jestem po trzydziestce... Co do kasy, to nie mam uwag, bo nic nigdy nie płaciłam.

miły precyzyjny i konkretny lekarz poważnie podchodzi do kazdego z osobna pacjenta gorąco go polecam bo to najlepszy specjalista jakiego kiedykolwiek spotkałam

Nie polecam.Dla niego liczy się kasa. Ze wzgledu na rodzaj pracy chciała iść na zwolnienie lekarskie, gdy była w ciąży a on z tekstem,że ciąża to nie choroba. Jak zapłaciłam za wizytę, to oczywiście zwolnienie dostałam. Mało sympatyczny.

Nie odróżnia prawego od lewego jajnika (przez co wprowadza w błąd)

Nie odróżnia prawego od lewego jajnika (przez co wprowadza w błąd)

BARDZO DOBRY I KOMPETENTNY LEKARZ.JEST ORDYNATOREM SZPITALA W IŁŻY I TAM POLECAM RODZIĆ!!!!!!!!PRZYJMUJE RÓWNIEŻ NA ul.Osiedlowej 9 W RADOMIU W ŚRODY tel.048 36-61-104.W MOIM PRZYPADKU WSKAZANY BYŁ PORÓD PRZEZ CESARSKIE CIECIE(udokumentowana, kilka lat temu przeprowadzona operacja kręgosłupa).PAMIĘTAJCIE,BY MIEĆ CESARSKIE CIĘCIE,NIE TRZEBA ZA TO PŁACIĆ.JEŚLI Z JAKICH KOLWIEK POWODÓW NIE MOŻESZ RODZIĆ SIŁAMI NATURY(wada wzroku,przebyte wcześniej skomplikowane operacje itd.)POSTARAJCIE SIE O UDOKUMENTOWANIE TEGO STANU SWOJEMU LEKARZOWI ,KTÓRY PROWADZI CIAŻE I BĘDZIE PRZY PORODZIE. POZDRAWIAM I POWODZENIA aneta z synkiem mateuszkiem :)

POZDRAWIAM I POWODZENIA
aneta z synkiem mateuszkiem :)

Dla tego lekarza liczy się tylko kasa!!!!!!Nie polecam!!!

Dla tego lekarza liczy się tylko kasa!!!!!!Nie polecam!!!