lekarz Wojciech Mazur

2,6

pewnego razu dowiedziałam się do pana dr że jestem idiotką symulującą ciążę a raczej poronienie bo wyciągał ze mnie skrzepy krwi twierdząc że to opóźniona miesiączka. Wynik badania histopat. potwierdził ciążę. Dla mnie to nie douczony gbur którego omijam szerokim łukiem.

gbur jakich mało,nie liczy się z ludżmi

gbur jakich mało,nie liczy się z ludżmi

Jest znany z tego,że jest znany.Mówi,że umie robić usg.Lubi chyba operować ginekologicznie.Dobrze poluje na pacjentki.Ma ciekawe wizytówki,którymi uszczęśliwia pacjentki.

kompetentny lekarz z doświadczeniem dobre podejście do pacjenta dobry operator

kompetentny lekarz z doświadczeniem dobre podejście do pacjenta dobry operator

Polecam gorąco. Po nabijaniu portfela lubelskim lekarzom trafiłam do doktora i jestem bardzo zadowolona robił mi cesarskie cięcie, jest konkretny nawet robił zabieg mojej siostrze i gdy okazało się że operacja w Kraśniku jest niemożliwa skierował nas do Lublina . odbierał karzdy telefon a rzadko się to zdarza u lekarzy. polecam

ogólnie jestem zadowolona chociasz czasami mógł by bardziej sie postarac

ogólnie jestem zadowolona chociasz czasami mógł by bardziej sie postarac

gburowaty nie przyjemny wywyzszajacy sie traktuje pacjentki jak zlo konieczne zdecydowanie nie polecam zadnej kobiecie badanie przeprowadza bardzo bolesnie i brutalnie odpowiada w chamski sposob

polecam tego lekarza kazdej kobiecie bardzo mily lekarz i zna sie na leczeniu

polecam tego lekarza kazdej kobiecie bardzo mily lekarz i zna sie na leczeniu

Polecam. Ma facet doświadczenie. Na wizytę poświęca mi -+ 30 Minut. A to że mało mówi... zawsze gdy pytam odpowiada rzeczowo...

skąd te negatywne komentarze ???????? to lekarz dbający o pacjenta , uprzejmy ,poświęcający pacjentowi odpowiednią ilość czasu poprzez tłumaczenie choroby i metody leczenia , małomówny niekiedy bywa to zaletą .POLECAM 100% i nie dlatego że jest ordynatorem (bo kiedyś nie był )i zawsze jestem zadowolona z metod leczenia .