prof. dr hab. n. med. Wojciech Pypno

Urolog

Doświadczenie zawodowe: Wieloletni Ordynator Oddziału Urologicznego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Szpitalu Klinicznym
im. prof. W. Orłowskiego. Konsultant Wojewódzki ...

im. prof. W. Orłowskiego. Konsultant Wojewódzki ds. Urologii w latach 2008 – 2014.

Lekarz bardzo kompetentny, rzeczowy, a przy tym sympatyczny, ciepły, z dużą kulturą. Polecam!

Wizyta w ramach prywatnej opieki medycznej w przychodni Gadmed. Kulturalny, doświadczony, kompetentny. Polecam każdemu mężczyźnie.

Wspaniały specjalista i człowiek.Uratował mi nerkę czego nigdy mu nie zapomnę.

Wspaniały specjalista i człowiek.Uratował mi nerkę czego nigdy mu nie zapomnę.

bardzo dobrze prowadzona klinika, doskonale zorganizowany personel medyczny oraz zespół kompetentnych lekarzy, pod czujnym nadzorem profesora każdy przypadek jest szczegółowo analizowany - nie jest to tylko rutunowe badanie pacjenta, byłam w szpitalu kilka razy ze względu na zdiagnozowany nowotwór pecherza moczowego (perfekcyjnie zoperowany i jak na razie bez nawrotów) i jestem pełna uznania dla całej ekipy medycznej, a w szczególności dla Kierownika Kliniki Urologii prof. Wojciecha Pypno

Najwspanialszy lekarz i wielki człowiek,dzięki któremu żyje już 39 lat mimo iż rokowania wielu innych lekarzy w miom przypadku nie były optymistyczne.Jestem ogromnie wdzięczna, że dzięki naszej wspólnej, wieloletniej walce o zdrowie mogę cieszyć się życiem i gorąco polecam Pana Wojciech Pypno jako znakomitego specjaliste w swojej dziedzinie. Zawsze wdzięczna pacjentka z Łodzi Grażyna Strumiłło.

Pomógł mojemu ojcu. Uratował mu życie sześc lat temu. Bardzo kompetentny lekarz. Drugą osobą z mojego otoczenia był mój maleńki wnuczek, któremu też bardzo pomógł.

Pomógł mojemu ojcu. Uratował mu życie sześc lat temu.
Bardzo kompetentny lekarz.