prof. dr hab. n. med. Wojciech Służewski

Choroby zakaźne, Neurolog, Pediatra

wspaniały specjalista i człowiek. Wiele Mu zawdzieczam.

wspaniały specjalista i człowiek. Wiele Mu zawdzieczam.

Uważam że jest lekarze godnym polecenia i zasługującym na szacunek.Z własnego doświadczenie powiem ze bardzo mi pomógł,jest lekarzem dla którego na pierwszym miejscu jest pacjent a korzyści majątkowe na dalszym .Koszt wizyty 250 zł i osobiście uważam że na nie w pełni zasługuje .

bardzo sympatyczny człowiek,stan mojego zdrowia jest ustabilizowany ale nie widzę poprawy i możliwości całkowitego wyleczenia.Wizyta bardzo droga,badania przeprowadzane na starym sprzęcie,brak kontaktu telefonicznego z doktorem.

Bardzo pomógł mojej córeczce, jest specjalistą godnym polecenia.

Bardzo pomógł mojej córeczce, jest specjalistą godnym polecenia.

Polecam! Ta osoba bardzo mi pomogla, dodala wiar w siebie i sprawiBa ze warto zyc. DZIEKUJE

Lekarz warty każdej wydanej złotówki!!! nie wiem skąd poszła fama o 400 zł - to bzura wizyta to 250 zł.Fakt trzeba strasznie długo czekać, nie podaje nr tel (chociaż w sumie się nie dziwię - musiałby non stop wisieć na słuchawce) Przejechałam pół Polski żeby mi ktoś postawił konkretną diagnozę i powiedział co mi właściwie jest. jestem zadowolona że trafiłam do prof. choruję od 16 roku życia na padaczkę teraz mam 25 lat i może jeden atak na pół roku. Sukces gdzie na początku ataki miałam codziennie! A co do leków miałam 3 razy zmienione i w końcu są odpowiednie. Ludzie! takiej choroby jak padaczka nie da się wyleczyć na pierwszej wizycie i po pierwszym opakowaniu leków. To choroba dla wytrwałych, ale warto czekać. Wierzcie mi! nikt we mnie nie wierzył, oprócz niego i za to będę mu wdzięczna do końca życia!

Typowy wykładowca ,coraz mniej praktyki pozbawia elastyczności myslenia.

Typowy wykładowca ,coraz mniej praktyki pozbawia elastyczności myslenia.

Mimo wielu pochlebnych opinii, nie wzbudził mojego zaufania. Do pasji szewskiej doprowadza oczekiwanie na wizytę, wcześniejsza rejestracja na konkretną godzinę i tak oznacza, że przyjęcia odbywają się wg kolejności przyjścia do gabinetu, a czas oczekiwania 2-3 godzin to standard. Brak kontaktu z lekarzem (nie podaje nr telefonu) oraz wrażenie, że nie kojarzy on pacjenta nie pozwala na wystawienie pozytywnej oceny.

Mimo wielu pochlebnych opinii, nie wzbudził mojego zaufania.

Pomimo tytułu naukowego sprawia wrażenie niedouczonego. jest Jego ocena stanu zdrowia pacjenta bardzo ogólnikowa i nie wnosi niczego nowego.Odradzam!