Wojciech Szajnach

Doświadczony, profesjonalny i bardzo skuteczny lekarz. Polecam.

Doświadczony, profesjonalny i bardzo skuteczny lekarz. Polecam.

Ten człowiek postawił mnie na nogi! dzięki niemu chodzę i funkcjonuję, choć było kilku, którzy spisali mnie już na straty.polecam, polecam, polecam!

Lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy, stanowczo polecam.

Lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy, stanowczo polecam.

Przy tej ilości pacjentów to i tak dobrze

Przy tej ilości pacjentów to i tak dobrze

Z przykrością doktorowi Szajnachowi wystawiam negatywną opinię a ekipa z ortopedii Szpitala Zachodniego w Grodzisku wydawała się być generalnie dobra, niestety ten lekarz psuje cały obraz oddziału. Obchód wieczorny w wykonaniu lekarza to jakiś żart, po mojej operacji odwiedził mnie na dosłownie 10 sekund, spojżał, powiedział "dobrze" i wyszedł. Zastanawiałem się o co chodzi? Nie wymagam od nikogo nie wiadomo czego ale, tylko elementarnego zainteresowania, nie doczekanie. Wizyta kontrolna też fatalne wrażenie, poinformowano mnie że jeśli mam świeży opatrunek to mam przyjść na 8 i osoby z opatrunkiem wchodzą jako ...

Wizyta kontrolna też fatalne wrażenie, poinformowano mnie że jeśli mam świeży opatrunek to mam przyjść na 8 i osoby z opatrunkiem wchodzą jako pierwsze, za pierwszym razem tak też było, za kolejnym razem kiedy miały mi zostać wyjęte szwy już tak nie było, kiedy po 1,5 h oczekiwania zapytałem co się dzieje zaczął mnie ZWYMYŚLAĆ i powiedział że to nie kawiarnia a na sam koniec że mam więcej do niego nie przychodzić Ja ani nikt z mojej rodziny. Po prostu nie wiedziałem co powiedzieć! ZOstała złożona oficjalna skarga do dyrekcji szpitala.