dr n. med. Wojciech Turyk

Chirurg onkolog

Leczyłam się u pana doktora i mimo komplikacji po zabiegu, ale nie z winy doktora, muszę go polecić! nie daj Bóg, coś by było, idę do niego znów! kompetentny, sympatyczny, po prostu fachowiec! Polecam!

bardzo rzeczowy, dbający o pacjenta w 100%

bardzo rzeczowy, dbający o pacjenta w 100%

wiem ze dzisiaj wyszlam z wizyty kontrolnej od profesjonalisty byl to moj pierwszy raz u w/w Pana Doktora i polecam innym. Wysluchal i wiem ze badania na ktore dostalam skierowanie znajda przyczyne moich dolegliwosci dziekuje i chcialabym jeszcze nie raz trafic na kontrole do wlasnie tego Pana Doktora.

Odmówił mojej mamie operacji w Gliwicach. kazał wracać tam, gdzie operowano ją za pierwszym razem.

Kompetentny, uprzejmy, rzeczowy. Odpowiada na wszystkie pytania. Świetny chirurg, po usunięciu dwóch znamion nie ma praktycznie śladu, trudno odnaleźć bliznę. Dobry kontakt z pacjentem, dobra atmosfera, uśmiech na twarzy. Polecam każdemu!

Super lekarz polecam! Więcej takich w Polsce Lekarzy.

Super lekarz polecam! Więcej takich w Polsce Lekarzy.

Bardzo dobry specjalista, polecam każdemu, poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi, wykazuje empatię. Chciałabym aby wszyscy lekarze odchodzili w taki sposób do swoich pacjentów.

Polecam wszystkim potrzebującym interwencji chirurgicznej

Polecam wszystkim potrzebującym interwencji chirurgicznej

Super lekarz,ujmujący,dokładny,sprawdzony w swoim fachu,polecam wszystkim,którzy potrzebują pomocy onkologa.Korzystałam z Jego doświadczenia kilka razy.EH

Najwyższa fachowość,kompetencje,wzbudza zaufanie,najlepszy chirurg onkolog.Godny polecenia.Dba pod każdym względem o pacjenta.