lekarz Wojciech Wiktorowicz

2,9

Jeżdżę do niego specjalnie 160 km. Dzięki niemu w ogóle jestem w ciąży i ją utrzymałam. Konkretny, fachowy, może komuś wydawać się przez to niemiły - kwestia gustu i umiejętności przyjęcia do siebie tego co mówi inny człowiek. Pożartować też potrafi. ALE NAJWAŻNIEJSZE, ŻE WIE CO ROBI. Nie owija w bawełnę, wszystko co mówił sprawdzałam na necie i u innych lekarzy - miał rację. Teraz czekam spakowana na rozwiązanie.

Dr Wiktorowicz prowadził od początku moją ciążę złe. Kiedyś był b.dobrym lekarzem i dlatego do niego poszłam. Lekceważył to w jakim byłam stanie (miałam 2 krwotoki), a on nawet mnie na l-4 nie wysłał po 1 krwotoku, dopiero po tym 2 do szpitala i na l-4. Jego przeoczenia i zaniedbania doprowadziły do śmierci mojego dziecka.

Witam :) Jestem w 28 tygodniu ciąży.Od samego początku prowadzi mnie Doktor Wiktorowicz.Jestem zadowolona z jego usług.Ufam mu jako lekarzowi :) Polecam !

Witam :)
Polecam !

Witaj. To moja druga ciąża prowadzona przez Wiktorowicza. Jeszcze 4 lata temu był super, a teraz... Szkoda gadać. Wizyty, o ile w ogóle się odbywają, ponieważ bardzo często nie można go zastać ( Przytoczna) to odbywają się w pośpiechu i tak naprawdę to rzadko się zdarza żeby badał. I brak sprzętu!!! Mogliby oddać ten gabinet komuś kto się będzie interesował a nie olewał nas wszystkich.

witam ! jest to moja druga ciaza prowadzona przez tego doktora.pierwsza była w miare dobra . a co do drugiej to mam watpliwasci co do tego lekarza . Niema czasu dla pacjenta, traktuje pacjentke małostkowo , i tak szczerze to tak na odwal przyjmuje pacjentów. szczerze nie polecam tego lekarza

Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i była wspaniała. Nic nie mam Doktorowi do zarzucenia! Wszystko mi odpowiednio tłumaczył i przede wszystkim badanie przeprowadzone było bardzo delikatnie. Ma duże poczucie humoru co pomaga się zrelaksować;) Bardzo gorąco polecam!!!!!!

CZY ZDARZYŁKO SIE KOMUŚ ZEBY DOKTOR WIKTOROWICZ W PRZYCHODNI KOŁO SZPITALA BADAŁ BEZ REKAWICZEK??????????????????????

Trafiłam do tego lekarza można powiedzieć z przymusu, gdyż innego w mojej okolicy nie ma. Byłam w ciąży. Ciąża prowadzona prawidłowo, lekarz może czasem troszkę roztrzepany. Faktycznie stosuje dużo przestarzałych leków, teraz są już przecież nowej generacji. Ale mimo wszystko polecam, sprawdził się przy porodzie. Diagnozy prawidłowe, porównywałam je z tymi które stawiał mój lekarz w Poznaniu.

Pan doktor patrzy tylko gdzie by jak najwiecej pieniazkow wyciagnac, a pacjent i jego potrzeby schodza na drugi plan. Szkoda, bo kiedys to byl bardzo dobry lekarz. osobiscie nie polecam, skoro kobiecie w ciazy na przeziebienie radzi grzane wino.

To lekarz z minionej epoki. Podstawowe narzędzia to kleszcze i "pompka do vacum".