lekarz Wojciech Żarow

Dermatolog

Doktor Wojciech Żarow jest najlepszym specjalistą, z jakim miałam przyjemność współpracować. Reprezentuje profesjonalne podejście do pacjenta, poświęca mu wiele czasu, aby dogłębnie i perfekcyjnie rozwiązać jego problem dermatologiczny. Doskonale dobiera techniki leczenia do potrzeb i kondycji skóry. Doktor od lat pomaga mi oraz całej mojej rodzinie z wieloma przypadłościami skórnymi i jeszcze nigdy nas nie zawiódł! Pełen szacunek i zdecydowanie specjalista godny polecenia!

Pełen szacunek i zdecydowanie specjalista godny polecenia!

Za prywatną wizytę,trwająca bardzo krótko,kilka napewno mniej niż 15 minut zapłaciłam 200 zł.,Lekarz nie obejrzał właściwie chorych miejsc na skórze,rzucił tylko okiem.Nie tylko nie pytał o dolegliwości,ale gdy chciałam o nich powiedzieć zachowywał się jakby był nieomylny i wszystkowiedzący,przerywał ,zachowywał się arogancko , impertynencko..Przepisane leki natomiast nie poprawiły stanu skóry,wręcz go pogorszyły.Wczoraj miałam mieć wizytę kontrolną.Zrezygnowałam.Nie polecam go.

Nie jestem zadowolona z leczenia p. dr Żarowa. Może jeżeli chodzi o zabiegi związane z "upiększaniem" ciała, skóry to jest ok- nie wiem nie próbowałam. ale jeżeli pojawia się już jakiś problem - jak np rzekoma grzybica paznokci u stóp- lekarz nie jest w ogóle kompetentny. jak czytam inne opinie- wszyscy zgodnie stwierdzają, że dr nie przeanalizuuje problemu, nie zastanowi się, nie zrobi odpowiedniego wywiadu, tylko od razu przepisze leki - i może pomoże a może nie. uczęszczałam do niego może 7 miesięcy, stan w ogóle się nie poprawiał, na ...

Nie jestem zadowolona z leczenia p. dr Żarowa. Może jeżeli chodzi o
zabiegi związane z "upiększaniem" ciała, skóry to jest ok- nie wiem
nie próbowałam. ale jeżeli pojawia się już jakiś problem - jak np
rzekoma grzybica paznokci u stóp- lekarz nie jest w ogóle kompetentny.
jak czytam inne opinie- wszyscy zgodnie stwierdzają, że dr nie
przeanalizuuje problemu, nie zastanowi się, nie zrobi odpowiedniego
wywiadu, tylko od razu przepisze leki - i może pomoże a może nie.
uczęszczałam do niego może 7 miesięcy, stan w ogóle się nie poprawiał,
na leki wydawałam krocie (niestety leki na grzybicę są drogie), już
nie mówiąc o złym samopoczuciu psychicznym. zmieniłam doktora żeby
sprawdzić, co powie inny dermatolog (o dziwo pani potwierdziła
diagnozę p. Żarowa) i przepisała podobne leki i powtórka z rozrywki
(opinia o tej p. doktor pojawi się
pod jej nazwiskiem). w końcu sama z własnej woli wykonałam badanie
mykologiczne na paznokcie- po 4 tygodniach badanie pokazało, że
grzybicy nie ma i nie było (jest to akurat inne schorzenie, mniej
groźne, ale podobne do grzybicy). Do dziś zastanawiam się, czemu p.
doktor ani pani doktor nie zlecili od razu badania na pobranie płytki
paznokcia, aby mieć pewność że leczą grzybicę... tylko brnęli w to. paznokcie chorują na wiele innych schorzeń, których nawet
nie znamy. żal mieć takich dermatologów w okolicy, tym bardziej że
zdążyłam zaufać p. Żarowowi. Mam tylko nadzieję, że nie powtórzy tego
błędu na kimś innym bo przyjemne to nie było.

Doktor z ogromną wiedzą i doświadczeniem ,bez wątpienia jest specjalistą w swojej dziedzinie.Problemy skórne mojej córki trafnie rozpoznał i szybko wyleczył.Ja przeprowadziłam u pana Doktora kilka zabiegów z medycyny estetycznej-rezultat-Wow super ,twarz o kilka lat młodsza .Gorąco polecam lekarz na prawdę kompetentny !!!

Dr Żarow to lekarz godzien polecenia. Leczymy się u niego całą rodziną ( wszyscy jesteśmy alergikami skórnymi ). Zdecydowanie na 5!

Genialny specjalista jeżeli chodzi o nici pdo! Wszystko spokojnie wytłumaczył, był cierpliwy a efekty już widać polecam

Świetny Diagnosta! Mam 41 lat i już od dłuższego czasu wypadało mi mocno włosy. W ostatnich latach byłem u wielu dermatologów i Pani Trycholog bez żadnego skutku. W tym roku trafiłem za namową przyjaciółki do Doktora Żarowa. Pan doktor wypytał, przebadał i zlecił kurację. Obecnie nie znajduję moich włosów pod prysznicem, a mój fryzjer powiedział , że na głowie mam bardzo dużo nowych włosów. Zdecydowanie polecam!!!

Zdecydowanie polecam. Przeprowadziłam już b. dużo zabiegow z dziedziny medycyny estetycznej. Uzyskalam widoczne , dobre rezultaty o jakie mi chodzilo: kapitalnie poprawione usta- miałam wąskie i nierówne ( a teraz wow ! -choć są bardzo delikatnie podkreślone:)! , ponadto pozbyłam się zmarszczek na czole i czuję się świetnie i atrakcyjnie. A od pół roku rozpoczęła odwiedzać gabinet Dermatologiabielsko moja siostra, przekonana do doktora Żarowa b. dobrymi efektami u mnie

w moim wypadku jest to jedyny dermatolog któremu ufam, wykonuję u niego również zabiegi medycyny estetycznej ( botox , bruzdy , nawilżanie ust etc ). Dodam jeszcze , że wszyscy moi znajomi także chwalą fachowośc i kompetencje Pana Doktora, dlatego nie rozumiem tak nieżyczliwych komentarzy. Zdecydowanie polecam !!!

Stawia diagnozę nawet bez poznania problemu. Nie ogląda pacjenta, nie słucha tylko od razu rozpisuje plan "leczenia". Pan doktor chyba sam sobie wystawia pozytywne opinie - bo podczas wizyty namawia na drogie leki (ale w zaprzyjaźnionej aptece mają być tańsze) oraz na drogie zabiegi w swoim prywatnym gabinecie odwołując się właśnie na same pozytywne opinie pacjentów. Ponadto chwali się tym, że jako jedyny w mieście wykonuje określone zabiegi a nie jest to prawdą... Dla mnie ten pan to bardziej przedstawiciel handlowy niż lekarz.

Dla mnie ten pan to bardziej przedstawiciel handlowy niż lekarz.