Zbigniew Budny

1,6
1,9
1,4

Najgorsza decyzja by do niego iść. Byłem dzieckiem ok 10 lat. Robił mi kanałowe (3 sesje) bez znieczulenia. Nie wiedziałem wtedy że na kanałowe robi się znieczulenia. Bardzo się spociłem z bólu. Ten człowiek się śmiał z tego jak bardzo się pocę. Do dziś mam traumę, bardzo boję się stomatologicznych zabiegów. Żałuję że kiedykolwiek poznałem tego człowieka. Odradzam każdemu.

Nie jest taki zły ,trzy razy byłem i wszystko się trzyma ! czasami tylko coś zaboli ,ale da się wytrzymać !

Ten pan jest chyba emerytowanym weterynarzem!

Ten pan jest chyba emerytowanym weterynarzem!

ludzie nie chodźcie do tego "lekarza"!!!! leczenie u niego to tylko ból i utrata zębów!!!!

ludzie nie chodźcie do tego "lekarza"!!!!
leczenie u niego to tylko ból i utrata zębów!!!!

Witam,byłam u stomatologa Budnego dzisiaj na kase chorych,to był pierwszy i ostatni raz.Obchodził sie ze mną jak ze zwierzęciem,zwijałam sie z bólu na fotelu,niezaproponował znieczulenia,w tym samym gabinecie było 5 osób,ja,rejestratorka,pani małżonka która leczy dzieci,chłopiec na fotelu no i pan doktor,w domu niemogłam sobie poradzić z bólem.Teraz przeszło,ale wszystkich ostrzegam przed tym lekarzem.

dzięki temu lekarzowi straciłam dwa zęby i mnustwo kasy na ratowanie innych - tych co leczył

od kiedy do niego chodze 5 razy stan zapalny, ropnie, bole itd przez dwa lata leczyl mi 5 zebow kanalowo wszystkie do wyrwania zab na zdjeciu ocenil jako pieknie wypelniony a dwoch innych lekarzy ocenilo ten sam zab jako nadajacy sie tylko do wyrwania i zagrazajacy innym zebom, bo material do wypelniania kanalu przepchany w innym zebie przepchal mi material na dwa cm wzdluz dziasla czeka mnie operacja

od kiedy do niego chodze 5 razy stan zapalny, ropnie, bole itd
przez dwa lata leczyl mi 5 zebow kanalowo
wszystkie do wyrwania
w innym zebie przepchal mi material na dwa cm wzdluz dziasla
czeka mnie operacja