dr n. med. Zbigniew Jezierski

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Dopóki wszystko było w porządku nie wzbudzał zaufania, sprawiał wrażenie "rutynowego podejścia"- chodziłam do gabinetu przekonana jedynie opiniami Pań spotkanych w poczekalni, chwalących Jego umiejętności. Na własnej skórze przekonałam się o Jego kompetencjach kiedy pojawiły się problemy z ciążą, poczułam, że jestem w dobrych odpowiedzialnych i doświadczonych rękach. Przyznam, Pan doktor ma CZASEM, hmm, zawstydzające komentarze, dziewczyny nieśmiałe mogą poczuć skrępowanie- mnie to nie przeszkadza, wczuwam się w Jego humor i fajnie da się porozmawiać. Sam od siebie nie jest zbyt wylewny, ale kiedy zapytasz, uzyskasz odpowiedź na wszystkie pytania. ...

Podstawowa wizyta, badanie kosztuje 60zł, cytologia 20zł, usg i wydruk zdjęcia 20zł.

Nadżerkę wymraża na miejscu w trakcie jednej wizyty- kosztu nie pamiętam- ale zabieg prawie bezbolesny, a bardzo skuteczny!

GENERALNIE POLECAM!

Polecam tego lekarza,gdyż jest profesjonalistą w swoim zawodzie.Byłam u wielu lekarzy i żaden do tej pory nie zwrócił uwagi na szereg spraw dotyczących mojego problemu.Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam na zrozumienie sprawy i odpowiedział na wszystkie moje wątpliwości.

Pan doktor Jezierski jest mądrym człowiekiem ale zbyt przemądrzałym,niegodnym zaufania i zdecydowanie niesympatycznym.Często ma 'humorki' i jest bardzo nieprzyjemny.Być może ma odpowiednie kwalifikacje do prawidłowego rozpoznania i leczenia ale nie ma chęci ani podejścia do ludzi.Jak można zaufać takiemu człowiekowi?

poprzednie komentarze napisał sobie chyba sam.

poprzednie komentarze napisał sobie chyba sam.

Do tego wszystkiego co wypełniono powyżej należy dodać wysoką kulturę osobistą oraz ponadprzeciętną inteligencję.

godny zaufania , dbający o pacjenta , kompetentny

godny zaufania , dbający o pacjenta , kompetentny

Bardzo dobrze ocenia Pana doktora. Mam do niego zaufanie i zawsze pomagał mi w 100% w moich problemach.

Bardzo dobry lekarz. Polecam

Bardzo dobry lekarz. Polecam

Dr Zbigniew Jezierski jest bardzo doświadczonym lekarzem, budzącym zaufanie, mającym bardzo dobry kontakt z pacjentem, podchodzącym do problemu w sposób bardzo rzetelny. Wcześniej korzystałam z usług trzech lekarzy w prywatnych gabinetach i żaden z nich nie zwrócił uwagi na problem, który już istniał, a nawt informowali mnie,że to nic takiego.