lekarz Zbigniew Kapusta

1,9
1,8
1,8
1,7

Bardzo dobry lekarz . Ale się wyrobił .

Bardzo dobry lekarz . Ale się wyrobił .

Jest super gość, zna swoja robote ! polecam tego lekarza.

Jest super gość, zna swoja robote ! polecam tego lekarza.

Irona w głosie gaśi zaufanie do lekarza,odpowiedzi pół słówkami,wiem ze lekarz ma mało czasu,ale ja przychodzę z problemem i chciałabym choć,chwile zainteresowania moją sprawą i informacją co dalej,a nie mruczenie pod nosem ,jeżeli P.Doktor nie lubi pacjętów to można zmienić prace .szkoda myslałam że to co mowią to bzdury,niestety to prawda.Bardzo ciężki katakt z lekarzem.

Byłam zmuszona być u pana doktora.Proszę poczytać te opinie i może trochę empatii dla swoich zgłaszających się pacjentów.Jeśli chodzi o diagnozy to proszę opierać się na badaniach,wynikach itp.,a nie z "głowy"A uśmiech wskazany.

Wszelkie negatywne oceny są uzasadnione , w "fachowości" ten ... osobnik nie ma sobie równych . Jedna uwaga,ten ... osobnik nic sobie nie robi z opinii na jego temat , to pozbawiony ludzkich odruchów cyborg , idealny materiał na człowieka nowych czasów ( nie myśli , wykonuje rozkazy , wypracowuje normy - takie czasy cyklicznie wracają i tacy ludzie są doskonale dostosowani - ONI tylko wykonują rozkazy/normy ). Wiedza ? .................... bez komentarza .

Zdecydowanie nie polecam tego pseudo lekarza. Na wizycie u niego czułem się jak intruz a nie jak pacjent. Nie interesuje go dotychczasowy przebieg leczenia i nie jest zainteresowany opiniami dotychczas wystawionymi przez lekarzy neurologów.Bada bardzo pobieżnie a leczy oczami.

kawał dziada i niezna się na niczym zamiast ci pomóż to morze ci zaszkodzić tak lepiej szukaj innego

Jest ciągle rozkojarzony załatwia swoje sprawy przez telefon interesuje się wszystkim ale nie pacjentem

Byłam u niego wysłał na rtg. Zmian nie stwierdził. Po dwoch tygodniach u innego ortopedy okazuje sie ze mam zlamany łokieć!!!!!! Baran i gbur!!!!!?

szybko rozpoznaje problem i przyczynę dolegliwości ,konkretny,

szybko rozpoznaje problem i przyczynę dolegliwości ,konkretny,