Zbigniew Kotwica

Neurochirurg

Pan doktor zamiast udzielać rodzinie pacjenta rzetelnej informacji,robi łaskę ,że w ogóle odpowiada na pytania,jest nieuprzejmy,raz mówi tak a za chwilę inaczej,nigdy w życiu nie poleciłbym nikomu aby trafił w ręce tego pana

SUPER lekarz ,zdecydowany i kompetentny .Pozdrawiam MARIAN F.

SUPER lekarz ,zdecydowany i kompetentny .Pozdrawiam MARIAN F.

Swietny lekarz,kompetentny, dba o chorego, zawsze cierpliwy polecam

Swietny lekarz,kompetentny, dba o chorego, zawsze cierpliwy polecam

...operowal mojo mame 8 Godz.walczyl do konca .

...operowal mojo mame 8 Godz.walczyl do konca .

Znakomity chirurg, uratował mi życie, szkoda że marnuje się na takiej prowincji. Panie doktorze wyjedź Pan do jakiejś kliniki zachodniej bo zasługujesz Pan na większy szacunek ludzi, bo to co tu czasem wypisują woła o pomstę do nieba, ale cóż jakie społeczeństwo taki kraj, dlatego tylu dobrych lekarzy już w Polsce nie pracuje.

Sympatyczny świr;)czasem go nierozumiem,ale tak to jest im więcej tytułów przed naziwskiem tym bardziej skomplikowany człowiek;p

Zdecydowanie polecam tego specjalistę.Jest to lekarz o dużej wiedzy. Wyciągnął mnie z poważnych tarapatów(operował mi kręgosłup-wszczepiał implanty na poziomie L-5 S-1). Dziś nie odczuwam bólu nawet na zmianę pogody.Dodam jeszcze, że nie byłem leczony prywatnie choć wolę taki sposób leczenia. Doktor Kotwica niestety nie przyjmuje prywatnie w Gryficach.Na oddziale neurochirurgii w Gryficach leżeli ze mną pacjenci z różnych miejsc polski(Poznań, Zgierz, Kutno). Ci pacjenci również byli jak najlepszego zdania na temat Pana doktora.Jeżeli chodzi o mnie to w sytuacji jeżeli ból nie daje żyć i konieczna jest operacja neurochirurgiczna to z zamkniętymi oczami polecam tego specjalistę. A co do przekładania wizyt to przypominam, że jest to profesor doktor i bodaj habilitowany o ile pamięć mnie nie zawodzi -czyli specjalista wysokiego formatu. Tacy ludzie są zaangażowani w różnego rodzaju sympozja, odczyty, zjazdy i konsultacje.Więc doba ma za mało godzin żeby być wszędzie. Jeszcze raz powiem głośno- POLECAM tego specjalistę neurochirurga.

Zdecydowanie odradzam kontakt z tym lekarzem i NZOZ "Mag-Med" w Łodzi przy Al. Kościuszki 48, gdzie przyjmuje! Przychodnia pracuje według średniowiecznych standardów! Byłam umówiona na pierwszą prywatną wizytę na 12 stycznia po blisko miesięcznym oczekiwaniu. Kilka m-cy temu przeszłam udar mózgu, więc konsultacja z neurochirurgiem była konieczna.. Jakież było moje zdziwienie, kiedy po przyjeździe do przychodni w wyznaczonym terminie i godzinie, niemal w progu zostałam poinformowana przez panią rehabilitant, że pana profesora dziś nie będzie!... i kazał przepisać pacjentów na 17 stycznia (wszystkich na godz. 11.00). SZOK!! Pomyliły się Państwu chyba czasy, w jakich pracujecie. To Wy jesteście dla nas (pacjentów) a nie odwrotnie! Żyjemy w dobie Internetu i telefonów komórkowych, ale żeby poinformować o zmianach w terminie wizyty - to już szkoda na telefon 2,- zł. Jeśli z taką powagą pan profesor podchodzi do pacjentów, to proponuję omijać go szerokim łukiem...

Męczyłem się z bólem głowy 12 lat.Po operacji 5 maja 2010 roku czuje się na 95% dobrze.Dzięki panu prof. Kotwicy i p.dok.Tarnowskiemu którzy doprowadzili mnie do pozbycia się kłopotu,który trwał tyle lat.Bardzo dziękuje i polecam tych doktorów ludziom którzy mają problemy z bólem głowy lub kręgosłupa.Z wyrazami szacunku dla lekarzy pacjent Jan Babicz.

Miałem styczność z tym lekarzem i powiem jedno. Gdyby nie on nie było by mnie na świecie. Po prostu uratował mi życie. Wie doskonale co robi i zna się na tym co robi