lekarz Zbigniew Kruczkowski

Lekarz medycyny pracy, Internista

daw miesiące się męczyłem nie moglem jeździć bolała mnie noga lekarz dawał k etanole 100mg dzień po wizycie jak zero bólu

witam serdecznie, niesamowity człowiek i lekarz, coz mozna wiecej dodać :-)

witam serdecznie,
niesamowity człowiek i lekarz, coz mozna wiecej dodać :-)

Wspaniały lekarz i człowiek. Pierwsza przespana noc od 7 miesięcy, silne bóle kręgosłupa przerywały sen.Ortopeda przepisywał silne leki przeciwbólowe.Znajoma poleciła mi Pana doktora i po kilku wizytach czuję się świetnie. Polecam bardzo wszystkim, przesympatyczny lekarz o wielkim sercu. Beata ze Szczecina

Beata ze Szczecina

Do pana doktora przyjechałem z długo leczoną rwą kulszową(rok męczarni).Byłem zgięty w prawą stronę tak że głowa prawie tarłem po ulicy.Diagnoza- trzy wypadnięte kręgi.Dwie wizyty i głowę mam w chmórach.A pan doktor, super człowiek. spokój i ciepło które bije z tego człowieka udziela sie również i pacjętowi.Paweł M

Zaznaczone przeze mnie pola są wystarczającą rekomendacją. Wspaniały lekarz i człowiek.

Jestem pacjentem P.Zbyszka i gdyby było więcej takich lekarzy to świat był by piękniejszy.Wielu lekarzy mogło by się uczuć od niego kultury oraz cierpliwości do pacjęta.Pan doktor jest bardzo miłą oraz sympatyczną osobą,poprostu dusza człowiek i to nie jest tylko moja opinia.