lekarz Zbigniew Kukla

Neurolog

Bardzo dobry specjalista i człowiek.Polecam .

Bardzo dobry specjalista i człowiek.Polecam .

Nie mogę powiedzieć,że nie jest lekarzem na poziomie, ale są sytuacje, które wymagają empatii, tu jej zabrakło.Nie lubię kiedy komuś zaleca się praktycznie operację!Wychodzę z założenia,że są inne metody.Postawa-zachowawcza automatycznie "rodzi" dystans.Jako lekarz powiedzmy mam szacunek-ale jako doktor tej nauki powinien zwracać uwagę na formuowanie treści zawartej dla indywidualnego pacjenta-pozdrawiam Kasia K

Polecam kazdemu tego lekarza,pół roku chodzę z silnymi bólami głowy,nawet byłam na oddziale neurologicznym wszyscy zwalali na kręgosłup,tylko Pan doktor potraktował mnie poważnie i zlecił angio rezonans mózgu i okazało się że to 3mmm. tętniak.Jestem wdzięczna doktorowi ,bo mój tętniak jest mały i można coś z tym robić.Dziękuję Panie doktorze.

Dobry lekarz, naprawdę podchodzi do pracy z powołaniem - wizyta u niego to nie 5 min jak u innych..Naprawdę Polecam

Bardzo dobry lekarz z intuicją.Dwóch poprzednich neurologów zwalało moje problemy na kręgosłup.Dopiero Pan Doktor skierował mnie na rezonans głowy-od razu wykluczył aby moje dolegliwości były związane z kręgosłupem .Trafna decyzja-m.inn. guz mózgu.w tej chwili czekam na wizytę u neurochirurga gdzie skierował mnie Doktor.Polecam bo ja w końcu trafiłam na właściwego neurologa.

polecam pana Kukle,bo to na prawdę bardzo dobry lekarz

polecam pana Kukle,bo to na prawdę bardzo dobry lekarz

Polecam, Pan doktor bardzo mi pomógł, jest życzliwy i uprzejmy jak jest konieczność nie odmówi nagłej wizyty.

Bardzo dobry lekarz,miły,grzeczny.Na wizycie poświęca pacjentowi duzo czasu.Nie żałuje skierowań na badania specjalistyczne.Dzięki niemu u mojej mamy wykryto tzw oponiaka.Niestety inni lekarze do tej pory bagatelizowali dolegliwości na jakie się uskarzała przepisując tylko leki p/bólwe.Gorąco polecam tego doktora!!!

Jestem pacjentką dr.Kukli drugi rok i polecam wszystkim z problemami neurologicznymi.DOSKONAŁY fachowiec i fantastyczny człowiek !Trafiłam do doktora ze swoją chorobą a on nie zbagatelizował jej!3 krotnie miałam robiony rezonans magnetyczny {dr.Kukla nie żałował skierowań} i okazało się że mam guza mózgu w 4 komorze.Tylko dzięki szybkiej diagnozie i przeczuciu, jakim kierował się mój wspaniały lekarz ja żyję!Skierował mnie do cudownego neurochirurga i 13 grudnia 2010r miałam operację.Gdyby wszyscy lekarze reagowali i dobrze diagnozowali jak dr.Kukla to myślę że szanse na przeżycie i normalne funkcjonowanie miałoby dużo więcej ludzi.Życzę wszystkim chorym takiego lekarza jakim jest dr.Kukla bo mnie dzięki niemu się udało!Żyję i czuję się wspaniale .Pozdrawiam serdecznie panie doktorze !I dziękuję z całego serca.Ewa Piętka z Chorzowa

Dr Kukla jest lekarzem z powołania. Nie bagatelizuje problemów, tylko stara się dokładnie zbadać i sprawdzić możliwie przyczyny dolegliwości pacjenta.Jest sympatyczny, spokojny. Nie lekceważy żadnych objawów, w razie potrzeby kieruje na konieczne badania (np tomografie). Dawno nie spotkałam tak wspaniałego człowieka i lekarza.