lekarz Zbigniew Leszczyński

Laryngolog

Poznałam tego lekarza ok.17 lat temu gdy przyjechał na wizytę domową do mojego synka. Był bardzo miły kompetentny i mial super podejście do dzieci. Niedawno znowu byłam u doktora z moim drugim synem. I nie zawiodłam się.

Godny polecenia laryngolog. Przez dwa lata leczyłem się w przychodni i nic - ciągłe nawroty choroby. Wystarczyły dwie, trzy wizyty u dr Leszczyńskiego i już wszystko gra. Pełen profesjonalizm - kompleksowe podejście (nie tylko gardło). Szczerze polecam.

Byłam u tego lekarza około połowy w 2007 r.,stąd koszt wizyty chyba był taki jak podaję. Jestem osobą z problemami tzw. laryngologicznymi i co jakiś czas mam zatoki na tle alergicznym a wtedy dołączył się inny problem. Interniści się nie sprawdzają jak mnie te problemy raz na jakiś czas dopadną, a laryngolodzy też na NFZ za wiele nie działali. Doktor Leszczyński przyszedł do gabinetu z 15 min wczęniej, ja byłam pierwsza, i przyjął mnie punktualnie, co już u innych lekarzy różnie bywa, był miły, dał rachunek za wizytę, bez proszenia, zwykle nie proszę o to nawet,ustawił mi lecznie, dał odpowiednią szczepionkę, i pózniej już o jej kolejną dawkę prosiłam państwowego lekarza, także jedną wizytą u niego załatwiłam to, że do dziś a już trochę minęło moje problemy się nie odezwały, a nawet wcześniejsze drapania w gardle teraz odpukać jakoś zanikły. Nie wiem skąd zła opinia, zanm wiel ludzi co chodzi do tego lakrza i są zadowoleni. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że mógł być nie miły i niefachowy, andyo nie rozmwiał zpacjentem, mnie jak pamiętam wyczerpująćą wszytsko wyajśnił i zadbał o przpisanie wszlkich potrzebnych mi wtedy leków, niczego nie zlekceważył.

Jestem bardzo niezadowolona, po wizycie u dr Leszczyńskiego. Poszłam do dr po przeczytaniu tylu pozytywnych komentarzy, ale nie wiem czy w wolnych chwilach nie wypisuje ich jednak pani z rejestracji... Doktor na pierwszy rzut oka wydaję się miły, ale już po dłuższej chwili widać że to jest tylko udawane. Jak dla mnie to gabinet jest kiepsko wyposażony, narzędzia są bardzo primitywne. Dr zbadał mnie dokładnie, długo, po czym zaczął się monolog, a nie dialog z pacjentem. Dr nie odpowiada na zadawane pytanie, dopiero gdy pacjent zadaje je drugi raz, wyraźnie ...

Doktor na pierwszy rzut oka wydaję się miły, ale już po dłuższej chwili widać że to jest tylko udawane. Jak dla mnie to gabinet jest kiepsko wyposażony, narzędzia są bardzo primitywne. Dr zbadał mnie dokładnie, długo, po czym zaczął się monolog, a nie dialog z pacjentem. Dr nie odpowiada na zadawane pytanie, dopiero gdy pacjent zadaje je drugi raz, wyraźnie domagając się odpowiedzi, pytanie które mu się nie podobają traktuje śmiechem i w sposób lekceważący. Kilka lat temu ubiegałam się o operacje krzywej przegrody nosowej, zrobiono mi wtedy badania i powiedziano , że ten zabieg mi się z NFZ nie należy, bo wada jest mała, dr stwierdził że wada jest duża i że żaden laryngolog nie mógł mi tak powiedzieć, było to bardzo lekceważace z jego strony, bo gdybym wtedy dostałe te refundację to już dawno byłabym po zabiegu przegrody. Tyle tylko że dr nie był chetny żeby dać takie skierowanie, ale był bardzo chetny żeby zoperować to za pieniądze u niego. Pod koniec wizyty dr nie miał wydać reszty z 100zł, powiem szczerze że już mi się to kiedyś zdarzyło w gabinecie prywatnym i wtedy dr wydał na swoją niekorzyść, bo tego wymaga kultura i chęc pozyskanie klienta oraz zrobienia dobrego wrażenia, dla dr widocznie nie było to do przeżycia żeby stracił te pare złotych, wydał 10 zł i wizyta zamiast 80 zł kosztowała mnie 90 zł. Wielki minus.

Jestem bardzo mile zaskoczona wizytą u Pana Leszczyńskiego. Jeszcze nie wiem czy wyleczył moją dolegliwość (okaże się za jakiś czas), ale samo podejście do pacjenta i jego problemu godne podziwu. Uważam, że więcej takich lekarzy jest nam potrzebnych.

Jest jedynym laryngologiem w Opolu, który potrafi mi pomóc. Zobaczył chorobę, której inni nie widzieli, i umie jej skutecznie zaradzić. Leczy kompleksowo, nie ma pola widzenia ograniczonego wyłącznie do gardła. Od 15 lat jest mi do życia (a przynajmniej do zdrowia) koniecznie potrzebny. Poleciłam Go innym, też już na stałe został ich lekarzem ( i ich dzieci). Dziękuję Panu Doktorowi przede wszystkim za Jego kompetencje, zaangażowanie i bardzo miły, naturalny sposób bycia. Życzę Mu wszystkiego najlepszego we wszystkim (i żeby pacjenci jak najrzadziej puszczali Mu pawia na krawat :)

Wszystko idealnie! Jeden z najbardziej kompetentnych lekarzy u jakiego byłem. Wszystko przebiegło wzorowo - wyleczył chorobę, z którą zmagało się 5 innych lekarzy. Gorąco polecam !

Byłam bardzo bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor dokładnie wytłumaczył mi, co mi dolega, jasno i rzeczowo. Odniósł się do mnie z ogromnym szacunkiem i taktem. Zbadał dokładnie, wysłuchał z uwagą. Udzielił konkretnych wskazówek co do dalszego leczenia. Wystawił potwierdzenie zapłaty, co uważam, za duży plus! Super! polecam wszystkim

Dr Leszczyński został mi polecony i to był strzał w 10! Już umówiłam córcię na kolejna wizytę. Lekarz kompetentny, uprzejmy, jasno i klarownie wyjaśnia co dolega dziecku, dlaczego takie leczenie, a nie inne. Córka często choruje na ucho i pomocy szukam właśnie u pana doktora. Co mnie jeszcze mile zaskoczyło, to po zakończeniu wizyty lekarz natychmiast wypisał rachunek, a nie tylko kasa w kieszeń i chodu. Wizyta nie była tania, ale czuję się usatysfakcjonowana i rzetelnie poinformowana. No i pan doktor ma podejście do dzieci:-) To ważne!

Od lat leczę sie u doktora Leszczyńskiego, zawsze jest miły cierpliwy i trafnie dobiera kurację.